şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: homoerotic)
  • aynı cinse karşı cinsel ilgi duyma.
  • (bkz: en iyisi işlek yerde büfe)

şimdi diyeceksiniz ki ne alaka?

bir gün adamın biri ile buluşmaya gittim. adam, "senin için kıyafet hazırladım. rica etsem giyer misin?" dedi ve arka odadan kıyafetleri getirdi.

ne getirimesini beklersiniz? nazi üniforması esintili deri kostüm, lateks, kırbaç kelepçe, jartiyer?

söyleyeyim:

çizgili gaffur pijaması ve atlet!

adamın kendisi, abisi, babası, kirvesi, emmisinin oğlu, kan kardeşi kısacası tanıdığı bütün erkekler çizili pijama giyiyor.

hepimiz gaffur'uz

eşcinsellik, tanım itibarı ile insanın kendi cinsiyle seks yapması ise ve adamın etrafındaki tüm erkekler çizgili pijama giyiyor ise, bu adamın andrew christian don giyen bir erkek yerine çizgili pijama giyen birisiyle seks yapmak istemesinden daha doğal ne olabilir ki?

neyse efenim giydik pijamayı. oturduk çekyata. birer de sigara yaktık.

"eee daha daha nasılsın" dedi.

içten içe sinirlendim. yahu kaç kere daha "iyilik ne olsun" diyecem ki!

gencim tabi. yerimde duramıyorum. ne zaman ekşına geçecez diye bekliyorum.

halbuki ne acelem vardı ki! zaten günün sonunda seks yapacaktık ki!

role playing ise al sana role playing.

yaz senaryonu. "çorapçı açtım battı. en iyisi işlek yerde bir büfe" sonra oyna senaryonu.

böyle erkek erkeğe dertleşirken, birden işin rengi değişsin ve sikişmeye başlayın.

uleyn! adamın iki dakkalık keyfi vardı. toyluktan içine ettim.

tanım: iki erkeğin yan yana geldiği her yerde homoerotizm vardır. en iyisi işlek yerde bir büfe muhabbetin de bile.
  • dün canlı bir örneğini oturduğum cafe'de gözlemlediğim durum.

bir grup ağır abi straight erkek yan masamda oturuyor. hiçbiri tipim değil ama baya testosteron koktu mekan bu adamlar yüzünden. masada klasik erkek muhabbetleri dönüyor falan.

neyse sonradan bir arkadaşları daha geldi. oturanlardan biri de sigara içiyordu o esnada. bu yeni gelen gitti sigara içenin omuzunun üstünden sigarasına uzandı ve bi fırt çekti ama görmeniz lazım böyle bi erotizm yok, rtük görse mekanı kapatır dkfkfk. o esnada sigarasından otlatılan adam diğerine bir bakış attı dedim şimdi öpüşmeye başlayacaklar. fırtını çeken adam dumanı diğerinin suratına üfledi. bu esnada da elleri adamın omzunda ve bariz okşuyor. gülüşmeler küfürler vs. sonra geçti oturdu yerine.

bu olay toplasanız 10 saniye falan sürmüştür ama inanın şahit olduğum en gay andı. yani ikisi oracıkta soyunup sevişse bu kadar tahrik olmazdım, zaten çirkindiler. ben de adamlardan ziyade konsepte tav oldum sanırım.