şükela:  tümü | bugün
  • gayleri savunacam derken gay düşmanı gibi konuşmak da çok hoş olmuş.
  • taksim'in en leş gay cluplerinden birinde barmenlik yaptım. dünyanın en leş gaylerine servis yaptım. umurumda bile değil kim nasıl yaşarsa yaşasın. amerika'dadünyaca ünlü bir gay gurubu olan "atlantis" (hani kuşadası'na gelmişlerdi de sokmamıştık memlekete) bu abiler milyonlarca dolar verip dünyanın en büyük cruse gemilerini kiralayıp kafasına göre takılan astronot, futbolcu, cıa ajanı, modacı, tasarımcı adamlar. garson kızlar"ya bu adam nasıl gay olur ?" diye ağlıyordu. adamlar öyle böyle kaslı, karizma değil..onlar ile de çalıştım.
    tarlabaşı, dolapdere de bir çok travesti ile muhabbet ettim.
    yemin ederim sarkık bıyıklı, tek kaşı hava da elinde tespih ile gezen o ağır delikanlı tiplerin götlerini siktirmek için kuyruğa girdiğini gördüm. ektra large bir adamım ben. beni ilgilindirmez ..ilgilendirmedi de.
    gözümün önünde kaç tanesi trans ablaya götütünü siktirmek için yalvardı. taksim'in leş pansiyonlarında.
    karısını, çocuğunu dövdüğüne emin olduğum. altındakinin kanını emdiğine emin olduğum. şhortlu bir kadına tekme atmaya hazır. dini bütün, osmanlı tosuncukları..
    aynı tornadan çıkmışcasına hepsi de ağır delikanlı abi.
    geri kalanlar zaten labunya. inkarı yok.