şükela:  tümü | bugün
  • olmazsa olmaz kiyas.

ve elbette iş bu araçların karşılaştırılmaları hususunda insanimiz elini taşın altina koyup, hayatın olağan akışına uygun bir video paylaşmıştır.

editoryaling: videoyu kaldirmışlar. baktım başka yerde de bulamadım.
  • sorunsuzluk vs sanayi
  • hemen hemen bütün dünyanın "+ vs -" ama bizim gibi otomobilden çok anlayan!!! ülke için "- vs +" olacak karşılaştırmadır.
  • iki çöpün karşılaştırılması. renault fluence gibi bir şaheser varken diğerleri konuşulmaz.
  • birgün bana seçim hakkı tanisalar seçimim her zaman japon modellerinden yana olur. ışte bu yüzden honda diyorum.
  • accord adam arabasıdır. olgun babalar binsin diye yapılmış, kalitesi, hazzı dengeli ve farklı bir arabadır. japondur. passat her kasasında büyük bir endüstrinin ekonomi sınıfı iri kasalı arabasıdır. kolay arabadır. rahat biner, hızlı satarsın. ülkemize uygun seçeneklerde çeşitli motorlarla geldiğinden aranan kombinasyonları daha rahat bulunur.

bütün bir otomobil fuarını gezdikten sonra neredeyse fuardan çıkmak üzereyken accord'un içine bindim. o ana kadar fuarda bindiğim hiç bir arabada *** yaşamadığım bir hissi bir anda yaşattı bana kendisi.*** bilirsiniz fuar alanları çok gürültülüdür, her yerden gümbür gümbür müzik sesi gelir ve üstüne kalabalığın sesi de eklenince ortalık iyice panayır alanına döner. o anlarda accordun kapısını açar ve içine oturursunuz, kapıyı kapattığınız anda tüm dünya susar. kendisine ilk hayranlığım buradan başlar. 2010 model 150.000km civarında 6. yaşının içinde bir araçla yaptığım kısa sayılabilecek kullanım deneyimlerime göre trim kalitesi yaşına göre iyi ve ses yok. 2.0 benzinli atmosferik motor kilosuna göre dolgun ve tatlı tatlı gidiyor. lpg uyumu sıkıntısız. otomatik şanzuman kararlı ve ağırlığını yansıtacak yavaşlıkta. *yıllar sonra aynı e serisi mersolar gibi orta sınıf abilerin keyif aracı olacaktır. *
  • aşk vs mantık
  • honda accord, göze batmadan kaliteli araca binmek isteyen işadamı arabasıdır. volkswagen passat orta ölçekli bir şirketin üst düzey yöneticisine kendini iyi hissetsin diye verilen arabadır.