şükela:  tümü | bugün
 • şık motosiklet.
 • cıbır motosiklet*
 • 2007 modellerinde daha önce honda cbr 1000rr*da bulunan elektronik direksiyon amortisörü eklenmiştir.değerini kullanan bilir der bizim köylü gaziler.
 • bu yil ba$tan a$agi yenilenmi$ versiyonu 600cc piyasasini hallac pamugu gibi atmi$ ve 07'nin acik ara en cok satan ss'i olmu$tur. bir onceki modeline nazaran 13kg (nerdeyse %10) zayifladigini soylersek ne derecede bir yenileme yapildigi anla$ilabilir.

  anlamadigim bir $ey de $u: hadi r6 en guclu 600luk motor diye pahali. ama 600rr'in teknik olarak yanina bile yakla$amayan ninja ve gsx6r nasil 3-4 milyar daha pahali olur? hadi fiyatlamasi oyle yapildi, o parayi insanlar neden gidip verir? anlamak zor.
 • şimdi konu racing motor incelemelerine gelince..geceyarısı taksim'de dönercilerin önünde takılan apaçilerden ziyade..her yıl yapılan shootout'lara itibar edilir..ve gerek 2007 ve gerekse 2008 yılları 600cc. shootout'larının* neticesinde de kazanan, hep işbu entry'ye adını veren makine olmuştur : 600rr..

  son kasa 600rr (2007-2010) sahiden -sadece kaydırmalı debriyaj dışında- eksiksiz bir makine..rakiplerinin her birine bir kulp takılabildiğine şahit olunsa da, laf 600rr'a gelince, en huysuz, en huzursuz motorcular bile önce yutkunurlar.. zira bilirler ki, sadece o elektronik gidon amortisorunun varlığı bile yeter..(tank slapping'e son)

  3.1 saniyede 100 'e çıkan..1. viteste 125 gören..modifiyesiz 270-280'leri alabileceğiniz.. ve tüm bunlara, honda'nın, diğer japonların çoğu gibi araya distributor (ve onun biricik kar payını) falan koymadan pazarda direkt olarak kendisi yer almış olmasından ötürü, en makul fiyata ulaşabileceğiniz ss (bkz: supersport)...

  hele ki o 600rr siyah ise..
  ve, hele ki, o 600rr'a otobanda en güzel çığlıkları attıran o slip-on egzoz var ise üzerinde : (bkz: leo vince)

  *işte o kaynaklar :

  2007 :

  http://www.motorcycle-usa.com/…ut-v-conclusion.aspx

  2008 :

  http://www.motorcycle.com/…r6-vs-gsxr600-82371.html
 • 1 kişi taşıması gereken motosiklet. bunun arkasına kimseyi oturtmayın, özellikle motosiklet kavramına uzak insanları oturtmayın daha ne olduğunu anlamadan uçar gider..
 • buz mavisi rengindeki sınırlı üretimleri çok çekicidir ama trafikte farkedilmesi çok zor olabilir.
  bazen sordurtuyor kendime uçmak için kanatlara ihtiyaç var mı diye!
 • movistar rengini cok sevdigimdir.

  sonrasinda cikan turuncu turuncu repsol ise olmamis dedirtiyor...
 • benim gibi mülayim, küçük motorla sabit 80 km hızla sıkılmadan 750 km yol giden, hıza merakı olmayan bir adamı kullandığı ilk gün bostancı harem arasındaki e5 te 200 basacak kadar gaza getiren motor.