şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hondanın 250cc lik sıralı çift silindirli chopperı. 250cclik chopper nasıl olursa artık.

  edit: chopper değil cruiserdır doğrusu. üstelik boşuna bok atmışız şehir içinde diğer ağır abilerinden daha pratik.
 • amerika'da 447cc lik sirali cift silindirlisinin bulundugunu da belirtmek gerek. tam model adi, honda cmx450c rebel olan bu versiyonda bir altinci vites olmasi da onun uzun yollarda dusuk devirle sakin sakin yol almasini sagliyor, bir araci gecmeye calistiginiz zaman vites dusurmeden motora rahat rahat yuklenebiliyorsunuz. tam bir baslangic motoru. pek nadide, pek guzel bir motor.

  http://100megsfree4.com/honda/h0400/cmx450c-86.jpg
 • hondanın her acemi cruiser tutkunları için çıkardığı, başlangıç için en ideal motorlardan biri. honda cmx250c rebel ve honda cmx450c rebel olmak üzere iki modeli vardır fakat 450 cc lik modeli bulmak türkiye'de çok zordur. bu model artık üretilmediği için piyasada ancak ikinci elleri bulunabilir. tabiki bu motorlar acemiler tarafından kullanıldığı için bol vuruklu veya arızalılarına denk gelinir. yine de yeterli bakım yapıldıktan sonra ilk günkü sağlamlığına kavuşacaktır. sele yüksekliği alçak olduğu için bayanlar tarafından da tercih edilen bir modeldir. ayaklarınızı koyduğunuz peg ler benzer cruiser kardeşlerine göre ileride değil, daha çok enduro tarzı kıvamdadır. gidon ise çok yüksekte olmadığı için uzun yolculuklarda kolları yormaz. yine kardeşlerine göre daha ufak tefek bir yapıda olduğu için sıkışık trafikte diğer arabaların arasından rahat rahat süzülmenize olanak sağlar. yüksek devirlerdeki titreşiminden dolayı uzun yollar için ideal gibi görünmesede bol molalı yolculuklarda gayet keyifli bir sürüş sunar.
 • bildiğiniz vibratör olduğu için uzun yolda verdiği haz diğer cruiserlara göre kat ve kat daha fazla olan honda harikası.
 • 2017'de rebel 300 ve rebel 500 modelleriyle yeniden yollara dönecek cruiser. 691 mm'lik sele yüksekliği ile g.tü yere yakın seyreden bizlere göz kırpmaktadır.

  powersports

  video

  haber 1

  haber 2
 • yeni çıkan rebel 300 ve rebel 500 efsane olmuş gibi duruyor. düşük cc li abs li cruiser ihtiyacını dolduracak gibi. ayrıca motor türkiye'ye gelecek mi, gelecekse ne zaman olduğunu bilen birileri var mıdır acaba ?
 • honda'nın yeni modellerini iyi ki de türkiye'ye getirmediği cruiser. aksi halde motosiklet kullanmaya başlayacaktım.
 • regal raptor firmasının 250d-9 modeli ile birebir kopyaladığı motosiklettir. tek bir farkla, rebel 250cc hava soğutmalı bir model iken, çinli regal motor bloğun gömlek kısmına su kanalları açıp çift fanlı radyatör ekleyerek su soğutmalı bir blok kullanmıştır. her iki motosikletin parçaları hava filtresi hariç birbirine uymaktadır.

  çinli deyip geçmeyin yağını suyunu eksik etmediğiniz, 5bin km yağ değişim zamanını 3bin km çektiğiniz takdirde regal'in bu modeli ciddi anlamda dayanıklı bir motosiklettir. 2006 model bir adedini 6 yıldır kullanmaktayım. sel altında kalıp su altından çıkarıldıktan sonra 1 yıl bu şekilde depoda yatmasına karşın, bir yıl sonunda temizlenip (motor açılıp her tarafının temizlenmesinden bahsediyorum) aküsü yenilendikten sonra tek marşta çalışmıştır. başlangıç motosikleti için çok ideal bir motosiklettir gözümde.
 • gordugumden beri feci istedigim ama maalesef ulkemizde satilmayan motosiklet. benim gibi dusunen kisileri honda’ya mail atmaya davet ediyorum. belki bir ise yarar da getirmeye baslarlar. zira buyuk firmalarin hicbiri cruiser getirmiyor biz de bu yuzden motosiklet alamiyoruz. ikinci el almak istesek piyasa bilmem kac yilindan kalma cruiser dolu.