• 2017'de rebel 300 ve rebel 500 modelleriyle yeniden yollara dönecek cruiser. 691 mm'lik sele yüksekliği ile g.tü yere yakın seyreden bizlere göz kırpmaktadır.

powersports

video

haber 1

haber 2
  • yeni çıkan rebel 300 ve rebel 500 efsane olmuş gibi duruyor. düşük cc li abs li cruiser ihtiyacını dolduracak gibi. ayrıca motor türkiye'ye gelecek mi, gelecekse ne zaman olduğunu bilen birileri var mıdır acaba ?
  • hondanın 250cc lik sıralı çift silindirli chopperı. 250cclik chopper nasıl olursa artık.

edit: chopper değil cruiserdır doğrusu. üstelik boşuna bok atmışız şehir içinde diğer ağır abilerinden daha pratik.
  • neden türkiye'ye getirilmediğine anlam veremediğim motosiklet. özellikle 250'liğinin satacağı kesin çünkü ülkemizde 250'lik japon cruiser motosiklet yok. ya çin malı motosikletlere maruz kalıyoruz ya da hyosung gv250 ve daelim daystar 250'ye.

eey honda duy sesimizi! şuna bak mis gibi alet...
  • bir gün türkiye'yi terk edersem, başlıca sebeplerinden biri de bu motorun türkiye'de bulunmaması olur. yeryüzündeki en güzel motorlardan biri. neo classic, retro tasarımı gerçekten zamansız.
  • honda'nın yeni modellerini iyi ki de türkiye'ye getirmediği cruiser. aksi halde motosiklet kullanmaya başlayacaktım.
  • bildiğiniz vibratör olduğu için uzun yolda verdiği haz diğer cruiserlara göre kat ve kat daha fazla olan honda harikası.
  • xv 950 çakması.
  • yeni 1100 cc honda rebel motoru yeni africa twin'in 1100 cc motoruyla aynı ancak beygiri biraz kırpılmış elbette, buna rağmen 80 beygir civarında bir güç üreterek piyasadaki kendi sınıfındaki en güçlü cruiser olmaya aday. ayrıca 1100 rebel'de dct seçeneği ile piyasadaki ilk otomatik vites cruiser olacak(bazı çin malları da scooter motoru üzerine böyle bir şeyler yaptıysa da onları adam yerine koymuyorum).fiyat olarak avrupa'da ve amerika'da gayet uygun olarak çıkmış. dct versiyonu 10000 dolar nc 750 x dct 9000 dolar olduğunu göz önüne alırsak bence gayet uygun bir rakam. o yüzden türkiye'ye gelse astronomik rakamlara satılmaz bence, ancak sanırım honda türkiye'ye piç oğlan muamelesi yaptığından önce avrupa ve amerika pazarlarında istediğini aldıktan sonra türkiye'ye bu motoru getirecek. hatırlanırsa honda nc 750 serisinde dct versiyonlarını uzun zaman türkiye'ye sokmadı ilk olarak 2015 yılında yani nc serisi piyasaya çıktıktan sonra 3 sene sonra bu motoru piyasaya sundu.
  • ben de yukarıdaki, bir üstündeki ve onun da üstündeki arkadaşa katılıyorum.
hesabın var mı? giriş yap