• 6 kasımda türkiye satşlarının başlatılacağı huawei'in alt markası honor modeli.
    belirtilen özellikleri 6.5 inçlik 2340 x 1080 ekran, 4gb ram/64gb kapasite, 3750mah batarya, 20mp + 2mp çözünürlüğünde arka çift kamera ve 16mp çözünürlüğünde ön kamera ve ekran-kasa oranı yüzde 91 ile dikkat çekiyor. fiyat henüz belli değil.
    bakalım türkiye fiyatı ile de dikkatleri üzerine çekebilecek mi ?
  • bir adet edindiğim akıllı telefondur. ıphone 5s den sonra bayağı iyi geldi dev gibi ekran.

şimdilik gayet memnunum.

artıları:
    6.5 inc full ekran çok keyifli
    akıcı ve kişiselleştirilebilir bir arayüz
    yoğun kullanımda 1 günü fazlasıyla çıkaran pil. bana 1.5 gün gidiyor.
    parmak izi fişek gibi çalışıyor.

eksileri:
    arada pubg de saçmalıyor frame atlama gibi birşeyler oluyor. telefondan mıdır oyundan mı bilemiyorum altan.
    yüz tanımanın stabil olduğunu söyleyemem. iyi çalışması için iyi ışık şartları gerekiyor.

bu fiyata performansı gayet iyi bence.
    kullandıkça editlerim

edit: telefon fiyatının hakkını fazlasıyla veriyor. büyük, ilgi çekici, premium his veren bir alet. işlemcisi orta segment olduğu için oyun düşkünleri için bir tık kötü olabilir mesela pubg yi orta ayarlarda oynuyorum ama koca ekranda çok zevkli oluyor ve orta ayarlarda olması beni rahatsız etmiyor. eksiklerini yazmıştım zaten.

arayüzü gayet kullanıcı dostu ve akıcı donma kasma vs olmuyor. pili yoğun kullanımda 1 günü çok rahat çıkarıyor.

honor tam bir performans \ fiyat cihazı yapmış beklentilerinizi arşa çıkarmazsanız gayet tatmin edici.
  • (bkz: huawei)
  • bu tip 3 slot telefonlarda diğer birçok özellik zayıf oluyor. 3 slot derken iki sim ve bir hafıza kartı girişi. bir kısım telefonlarda hiç hafıza kartı girişi yok, bir kısmında hafıza kartı ikinci sim kart yuvasına micro sd olarak takılıyor. bu üçüncu grup telefonlar ise çift sim ve hafıza kartını aynı anda destekliyor. asus zenfone max pro var bunun muadili olarak da.
  • pocophone f1'ı beğenmeyip geri göndermemden sonra* bugün amazon.de den 250€ ya siparişini verdiğim telefon.
    en büyük çekincelerim emuı, ekranın lcd oluşu ve micro usb. ona rağmen 2 sim + microsd, kulaklık jacki, nfc desteği ve 3750mah pili ile bu fiyatlardaki en iyi seçenek gibi duruyor. eğer bunu da beğenmezsem bi sonraki durak nokianın android one telefonları olacak.
  • türkiyede honot 8x - 6 gb ram - 128 gb rom bulamadım. hep 4 gb ram'lılar var.
    bulabilen link atarsa sevinirim, satıcı türkiyeden olmalı, malum yurtdışından gelen telefonların imei kaydı 600 küsür lira, epey maliyetli.

not: honor 8x kullananlar, telefonun 3 güçlü ve 3 zayıf yönünü yazabilirmi?
  • on canimi catlattigim telefondur, ekrani ve dokunmatigi falan calisiyor. sanirim sirf cam degisimi mumkunmus ozel bir yontem ile. tavsiyeler ve fiyat konusunda bilgilendirme yapabilecekler yesillendirirse sevinirim.
  • 2 gün önce 1860 liraya hepsiburada'dan edindiğim telefon.
    evet, çok iyi bir telefon olduğu doğrudur..
  • 18 martta, hindistan'da android 9 dağıtımına başlanacak olan cihaz.

https://www.huaweicentral.com/…india-from-march-18/
  • şubat ayında android 9.0 gelecek denmesine ve mart ayı bitecek olmasına rağmen halen güncelleme gelmemiş cihaz. *

ayrıca huaweilerin * *alt orta modellerinde mevcut olan bluetooth ile müzik dinlerken tizlerin bozulması olayı, bu cihazda da mevcut. eğer audiophile iseniz ve bluetooth ile müzik dinliyorsanız bu cihaz size uymaz. bunlar dışında kalan her şeyde 10 numara cihaz. güvenle alabilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap