şükela:  tümü | bugün
 • ally mcbeal genelde bebeği gördüğünde çalan huga chaka lı şarkı
 • vonda shepardin da pek guzel cover'lamis oldugu, endorfin kapsülü, ilkbahar sarkisi.
 • orijinali ilk kez 1969 yılında söylenmiştir. üstad b.j. thomas seslendirir ilk versiyonunu. mark james yazar, ki bu mark james dediğimiz adam kral için suspicious minds ve always on my mind gibi efsane balladları yazmış olan adamdır. şarkının orijinali direkt şahanedir. huga chakası, laga lugası yoktur. ne olursa 1971 yılında jonathan king isimli zat-ı muhterem şarkıya bu saçma huga chaka ları ekleyince olur. 1974 yılında blue swede diye isveçli bu grup bu coverın da coverını yapar huga chaka huga huga diyerekten, ve amerikan halkı da şarkıyı liste başı yapar, baş tacı eder. ama blue swede denen zatlar -zaten müzik dünyasına hiçbir özgün şey katmamışlardır- 1975 yılında dağılır, zaten 1973 yılında kurulmuşlardır. neyse efendim, tam unutuldu bu versiyon, insnalar huzura erdi denilirken. 1992 yılında, quentin tarantino efsane filmi reservoir dogs'ta bu şarkıyı blue swede versiyonuyla kullanır. peki müzik dehası tarantino neden orijinalinin kullanmamıştır. çünkü efendim bu tarantino köftehorunu severiz, müzik kullanımında dünya markasıdır ama, eninde sonunda billboard top 100 hits, 1965 - 1979 albümlerini dinleyip, şarkılarının yarısını ordan seçen kolaycı bi adamdır. e orijinal hooked on a feeling o albümde yer almayınca, tarantinonun muhtemelen haberi olmaz, o da 1974teki liste başarısı sonrasında albümün içinde yer almış olan hugar hugar yorumunu beğenip filme koyar. e hadi onu da atlattık derken, 1996 yılında internet daha yeni yeni yayılırken insanlar dans eden bi bebeğin olduğu videoda bu akıllara zarar versiyonu tekrar duyarlar ve bugün geldiğimiz noktada ally mcbeal filan derken, kimse bu şarkının aslen b.j. thomas için yazılmış enfes bir ballad olduğunu hatırlamaz, bilmez. o günden kelli bi huga chaka dır gider. yahu birader huga chaka ne, allahını seversen huga chaka nedir ya, kimsei oturup düşünmez mi bu şarkıyla bu intro ne alaka diye, en son da david hasselhoff çıkmış meydana, gitmiş kedi köpek goril derken madara etmiş şarkıyı. bi de çıkmış klipte abuk sabuk danslar icra ediyo, gerzo model atraksiyonlar deniyo. ulan şarkıyı mundar ettiniz be, jonathan, blue swede, hasselhoff, içine ettiniz şarkının ulan, tansiyonumu çıkardınız gece gece. allah sizi bildiği gibi yapsın e mi. b.j. abi sen de kusura bakma ben normalde böyle sinirli adam değilimdir ama adamın şirazesini kaydırıyor bunlar. huga chaka ne anasını satiym ya, huga chaka ne ya!
 • aynı zamanda alf dördüncü sezon altıncı bölümünün adı.
 • guardians of the galaxy ile özdeşleşecek harika şarkı. *
 • blue swede efsanesi.

  sözlerini de yazayım tam olsun:

  ooga-chaka ooga-ooga
  ooga-chaka ooga-ooga
  ooga-chaka ooga-ooga
  ooga-chaka ooga-ooga
  ooga-chaka ooga-ooga

  ı can't stop this feeling
  deep inside of me
  girl, you just don't realize
  what you do to me

  when you hold me
  ın your arms so tight
  you let me know
  everything's all right

  ı'm hooked on a feeling
  ı'm high on believing
  that you're in love with me

  lips as sweet as candy
  ıts taste is on my mind
  girl, you got me thirsty
  for another cup o' wine

  got a bug from you girl
  but ı don't need no cure
  ı'll just stay a victim
  ıf ı can for sure

  all the good love
  when we're all alone
  keep it up girl
  yeah, you turn me on

  ı'm hooked on a feeling
  ı'm high on believing
  that you're in love with me

  all the good love
  when we're all alone
  keep it up girl
  yeah, you turn me on

  ı'm hooked on a feeling
  ı'm high on believing
  that you're in love with me

  ı'm hooked on a feeling
  and ı'm high on believing
  that you're in love with me

  ı said ı'm hooked on a feeling
  and ı'm high on believing
  that you're in love with me
  ı'm hooked on a feeling
 • guardians of the galaxy 'nin ünlü soundtracki awesome mix vol 1 'de yer alan eski bir şarkı.gerçi oradaki şarkıların hepsi eskiydi de neyse *
 • "oogachaka"sı başka bir hal vermiştir şarkıya ama aslından kötü değildir bilakis çok daha güzeldir. filmlerde de bu versiyonun kullanılması bilgisizlik değil tercihtir bana kalırsa. onlarca yıl sonra değil üç beş yıl sonra cover yapılmıştır şarkıya.

  guardians of galaxydeki awesome şarkıların en güzellerindendir. diğeri için (bkz: come and get your love)