• bunu dedikten sonra dokunulmaz olunuyor heralde
    kişiye istediğin kadar küfür falan et sonrasinda hop hop hop temas yok dediğin andaaa sihir gerçekleşir ve koruma kalkanı etrafını sarar. magic spell yani.
  • keşke babası annesine zamanında temas etmeseymiş ama etmiş maalesef.
  • ejakülasyon sonrası hislerime tercüman olan, lügatıma şimdiden kazıdığım cümle.
  • sokak değil "salak jargonu" öğesi olabilecek bir cümle.

emekçi kız ekmek parasını riske etmemek için ağzını burnunu eline vermedi.

sokakta birisine böyle kötü sözler söyler ve peşinden bu ucuz amerikan filmi repliğini sarf ederseniz en iyi ihtimalle güldürerek teması engellersiniz.

ülkemden bir tane daha "tiksindiren profil örneği" malesef...

bu coğrafyada nezaket, incelik, hoşgörü ne zaman bu kadar tükendi.

üzücü.
  • havalimanlarındaki kullanımı, görevliye 2 kez hakaret ettikten sonra ‘hoooop hop hop hop hop hop hop temas yok, temas yok’ şeklindedir. eğer tekrar hakaret ettiyseniz veya edecekseniz, bonus olarak aralara kısa versiyonunu yerleştirip karşı tarafa ‘ben çingenelerle temas etmiyorum’ şeklinde kısa bir açıklamada da bulunabilirsiniz
  • menapoz teyze
  • yeni lafimiz. buyuk yurur bu laf.

hop hop hop temas yok by funda esenç
  • fast food restoraninda olay cikartan sisman siyahi ya da i wanna see your manager diyen guneyli beyaz karen cumlesi gibi geliyor kulaga.

wow wow don’t touch me bro.
  • hey dostum senin derdin ne he? hey hey hey lanet olsun dostum ben burda lanet bi hayır kurumumu işletiyorum sanıyorsun. canın cehenneme aşağılık herif.

dublaj türkçesi gibi repliktir.
  • bu videoda "ben olsam sizi döverdim" diyen abla idolüm. büyüyünce ben de bu abladan olmak istiyorum. her ortamda bulunması gereken bir şahsiyet bence.

tanım : asap bozan bir videoda geçen malca bir cümle.
hesabın var mı? giriş yap