şükela:  tümü | bugün
  • tamamen doğal koşullarda üretici kooperatifi işletmeciliğiyle üretilen, organik ve leziz çay.
  • çaykur'un katarlılara satılması ardından tercih edilecek çay.

edit: online alışveriş için web sitelerini kullanabilirsiniz:
    http://www.hopacay.com/
  • en yakın zamanda denemek istediğim çay
  • piyasadaki hem en hesaplı, hem de en güzel çaydır. gerçi "piyasadaki" ifadesi biraz yanlış oldu, zira piyasada bulmak biraz zor kendisini.

hopa'daki bir yetkiliye whatsapp üzerinden her seferinde 10'lar kilo sipariş verip havale yaparak alıyorum şahsen. ilgilenen olursa telefon numarasını gönderebilirim.
  • hazır şu sıra "çaykur'u boykot ediyoruz" boykotu başlamışken hatırlatmakta fayda var. hem boykot etmek hem güzel çay içmek hem de dayanışmak isterseniz buyurun; işte hopa çay. *
  • denemek için birkaç ay önce çabalamıştım ancak bulunduğum ilçede bulamadık. iletişim kurduğum kişiden aldığım cevap da " orada satan kimse yok." şeklindeydi.

kim ilgileniyor ise biraz daha organize olsalar da ufak aileye yetecek siparişleri verebiliyor olsak. alsak denesek, beğensek, eşe dosta tavsiye etsek gönül rahatlığıyla.

websitesi üzerinden alışveriş yapabilsek fazla büyüyüp kirlenir mi dünya?
  • çayrkur'un rezil ve yandaş ötesi müdüründen sonra tercih ettiğimiz çay.

iletişim ve fiyatlar
  • sırf şu twiti atabildiği için bile alınması gereken çay.
  • insana, "bu çay ise bundan önce içtiklerim neydi?" diye sordurtan gerçek karadeniz çayı. yahu bu nasıl lezzettir arkadaş. resmen çay konusunda matrix'ten çıkmış gibiyim. şiddetle tavsiye ediyorum. sosyal medyada iletişim bilgilerini rahatlıkla bulabilirsiniz.
  • desteklenmesi gereken çaydır.

herkes evine almalı ki çiftçiler kazansın. godoş aracılar kazanmasın.bu çay hem ucuz hem güzel.