• sevemedigim oyun. ps4 de 4 kere oturdum basina, yarim biraktim. en son zorlaya zorlaya bitirdim. silah kullanim sistemini cok sevemedigim icin sanirsam isinamadim bir turlu. yine de bitirdim ama tekrardan oynanacak bir oyun degil kanimca.

pc oyunculari da bir sans versin sonucta zevkler ve renkler tartisilmaz.
  • daha önceki entrylerin aksine nvidia geforce gtx 1060 3gblık versiyonu ile ultrada pcde rahatça oynadığım oyun.
  • dlc ile beraber dört günde bitirdim ama oyun çok çöktü. sürekli kamplara gidip kaydetmekten heder oldum resmen. bunun dışında güzel oyun. yeni başlayanlara tavsiyem canavarların nasıl öldürüldüğüne dikkat ederek savaşırsanız longleg gibi canavarlar eziyet olmaktan çıkıyor.
  • en güncel nvidia sürücüsü, ryzen 5 2600 vs rtx 2060 ile cayır cayır oynanan oyun.
  • ryzen 5 1600, gtx 1060 6gb, 16 gb ram, en son sürücüler yüklü, başlangıç sinematiklerinin ortasında crash yedi oyun, bir müddet daha oynamasam iyi olacak.
  • konsoldan portlanan oyunlardan uzak derim en azindan 1 yil.rd2 bile yeni yeni kendine geldi pc tarafinda onca yamaya ragmen
  • oyuna 1.5 mb güncelleme gelmiş. ne olaki acaba.
  • sorunların farkındayız , düzelteceğiz diyorlar. ben basit bir oyuncuyum. basit düşünürüm. multimilyoner bir şirketsin. hiç mi test etmedin. hadi ettin diyelim ne ile ettin. en baba kartından en kötüsüne kadar hepsinde problemli. test pc'lerinde diyelim ki 128 gb ram vardı. hiç mi açıp bakmadınız bu kodumunun oyunu ortalama kaç ram kullanıyor. 16 gb cl15 ram ile cebelleşiyorum arkadaş. en fazla 12 gb ram kullanan oyun görmüştüm ama bu baya 14-15 gb civarında ram yiyor. yine basit bir oyuncu olmanın avantajı ile ps4'te sorunsuz çalışan bir oyunun en baba pc'lerde böyle berbat bir optimizasyonla çalışması kabul edilemez bir durum.

ben mimari falan anlamam. bana mimariden bahsedeceksen hiç pc'ye oyun çıkarmaya zahmet etme o zaman. pc'ye oyununu port edeceksen yaparsın adam gibi optimizasyonunu çıkarırsın ama yok bu mimari ile bu kadar oluyor derseniz siz de uğraşmayın biz de boşuna para harcamayalım.
  • büyük hayal kırıklığı. bu oyunun çıktığı tarihte oyunlar bu kadar kötü müydü ? eski diye mi kötü yoksa çok mu overrated karar veremedim. ac oyunlarından bile kötü. grafikleri de iyi değil, sadece süslü. renk paleti ve hareketli çimler oyunu güzel gösteriyor.

2017'nin başında çıkmış o kadar da eski değil aslında. konsept güzel aslında ama açık ara en tırt exclusive bu. o kadar hevesle başladığım oyunda bütün diyalogları cutsceneleri skip yapmaya başladım. kombat müthiş tırt. aslında kombat alanında müthiş bir şey yapacaklarken sıçıp batırmışlar gibi. potansiyel var. belki ikinci oyunda adam ederler.

bilmiyorum belki de death stranding'in hemen ardından oynayınca bu kadar tırt geldi.
  • ps4'te yeni başladığım ve açık dünyasına hayran kaldığım oyun. ancak oyun çok yoruyor beni, bir günde en fazla 2 görev yapıp çıkıyorum. hatta bazen oynayacak gücü kendimde bulamıyorum. şöyle kafa dağıtmak için açık dünyada gezeyim desem o da olmuyor, her yerde robot var, görev yapar gibi dikkatli olmak gerekiyor. bu kadar beğendiğim halde beni bu kadar yoran bir başka oyun görmedim, hayretler içindeyim.

edit: an itibariyle bitirdim. final savaşı öncesi şu özel zırhı iyi ki almışım* hikayesi beni inanılmaz içine çekti. devam oyununu oynamak için ps5 mi lazım şimdi? :(
hesabın var mı? giriş yap