• gaylerin arasında hiçbir zaman bağlanma olayının olmayacağını anlamak için birebir. benim gibi gerizekalıysan aklında biri varken bu programa girmek aklına bile gelmez, ama yanındakinin doyması söz konusu olmadığı için bir dakika giremeden duramaz.

hayatı open relationship olarak yaşamamı öğütlüyor sanırım. aynı anda birden fazla kişiyle duygusal ve/veya cinsel ilişki kurmayı default hale getirip bunun dışında tek eşli takılmak isteyenleri yadırgamam gerekiyor herhalde. yoksa aseksüel olup çıkacağım.
  • (bkz: dik dururum sert vururum aktifim)
    bi de björk fotoğrafıyla kendini travesti olarak tanıtan biri vardı. değişik bi ortam.
  • geylerin matrixe girme noktası. grindr, scruff, shuggr, chance vb uygulamaları gömmektedir. hayırlısı olur inşallah
  • spam mesajlarla bıktırmış uygulama. ceo'su mesaj attı saldırı altındalarmış ama çözmeye çalışıyorlarmış. bana pek çözebilmiş gibi gelmedi, mesajlar devam ediyor.
  • uzun süreli ciddi bir ilişki arayanlar var.
    (bkz: hahahahahahahahahaha)
  • gay arkadaşım olsun sosyalleşelim istiyorum ama herkes hızlı sikiş arıyor. çok ilginç gerçekten. bak ben olmaz demiyorum, sadece her şeyi yavaş yaşamak istiyorum ama yok. midem bulanıyor amk.

eşcinsel topluluğu insanlara emek vermekten çok korkuyor.

edit: (bkz: #83976451)

grand edit: şu aralar hızlı sikiş arıyorum mesela. çok takmayın beni :s

mega edit: sarılmak ve koklamak, güvenip yanında uyumak en güzeli. bana sevgili lazım.
  • (bkz: osman abi)
  • bu uygulamaya sayfalarca uzunlukta eleştiri girebilirdim fakat bugün mükemmel biriyle tanıştım buradan. bu mükemmel anlara ön ayaklık yaptığı için şu an en sevdiğim hüper süper site burası. mutluyum sözlük, kaliteli insanlar hala varmış...
  • wasp'ın irisi, gerçek anlamda arı olmayan bir tür etçil böcek.
hesabın var mı? giriş yap