şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kendilerine verildiği iddia edilen sözün tutulmadığı gerekçesiyle akşener'e verecekleri destekten vazgeçip erdoğan'ı destekleyeceklerini açıklayan ali çiftel horozcular olarak akşener'e kızdıklarını ifade ederken, "akşener’e umutlanmıştık, rahmetli kayınbabası horozcu diye. ama sayın akşener’in sosyal medya hesaplarında hayvan savunucalarına göz kırpıp, onların oylarına göz dikmesi ve hayvan savunucularının da akşener’i destekleyen mesajlar yayınlaması, bizim horozcular olarak da, akşener’den beklentimizin olmadığını artık anlamaktayız" diye belirtti.

  kaynak: https://odatv.com/…-kararini-acikladi-09051823.html

  horoz dövüştürmek gibi bir caniliği hayvan sporu olarak tanımlayan medeniyet ve insanlıktan yeterince nasibini almamış bu şahıs için ne söylenebilir bilmiyorum. umarım iddia ettiği gibi 2 milyon caniyle aynı ülkenin vatandaşı değilizdir.

  edit: haberde horozcular olarak ifade edildiği için doğru anlaşılacağını düşünerek horozcular olarak başlığı açtım. burda horozculardan kasıt horoz dövüştürücüleri modlar değiştirirse sevinirim sanırım bazı arkadaslar yanlış anlamış.
 • aynen ya. ülkenin kaderini de horoz dövüşçüleri belirlesin. ülkeye bak amk. şu olanları hiç senaryolaştırmadan olduğu gibi yaz, sit-com yap; 5 emmy garanti.
 • eğer akp seçimden sonra hayvan dövüştürenleri hayvanlar gibi çıkartıp birbirleriyle dövüştürücez dersen benim oyum akp ye söz

  ne horozcuzmuş amk mahlukları ya sanki çok matah bir iş yapıyolarmış gibi hala konuşuyorlar inşallah geberirsiniz açlıktan şerefsizler

  topunuzun değeri bir horoz etmez
 • (bkz: sen verme ulan ayı)

  ülkeye bak ülkeye horoz dövüşçülerine kadar ayrıştırılmış afajfajga.

  sırada berberler odası falan mı var?

  (bkz: özgürce değdirmek istiyoruz)
 • onlar oylarını güvercin dürtücüsüne versinler. onlar oyunun amq.

  (bkz: şemsiye ile güvercin seven diktatör)
 • daha da ilginci, bu adamlar hayvan hakları savunucularını bildiğin düşman görüyor lan. ben en çok bu kısma takıldım.
 • horozcu ne amk ya? horozcu ne abi? horoz dövüştürmek nedir, kulağından tutulup hakim önüne konulması gereken heriflerin verdikleri beyanatlar haber oluyor; şaka gibi.
 • hamamda ayı oynatıcıları derneği başkanı olarak desteklediğim durumdur. 300 ayı ve 20 kadar pandayla akşener'den desteğimizi çekip 9. rama'yı destekleme kararı aldık.

  (bkz: beyinsizleri zeki hissettiren basit şeyler)
 • yakında mafya babaları , çete liderleri çıkıp "akşenere oy vermiyoruz çünkü yediğimiz boklar yüzünden hapis cezası alacağımızı duyduk , bize böyle dememişti akşener hanım " diye açıklama yapsa artık şaşırılmayacak duruma geldiğimizi ispatlayan bir açıklama.

  horozcular ney lan ?