şükela:  tümü | bugün
  • sadece sevi$ilerek yapilabilecegi du$unulen eylem.
    kullanimi genellikle seks icindir.
    oysa, osura osura uyumak, yataktan kalkip kebap soylemek, bu esnada red alert oynamak daha ho$ca gecirilen vakittir bence.
  • televizyon yarışmalarına katılanların sahip olduğu ulvi amaç.
  • işteş fiiller olmaksızın, yalnız yalnız da pek ala yapılabilecek bir türlü şeylerle mümkündür..pazar gününü koltuktan hiç kalmadan, battaniye arkadaşlığında litrelerce kahve ve sigara ve dergi ve gazete ve belki tv eşliğinde gerine gerine, yayıla yayıla, kendini ordan oraya atarak geçirilen vakit, özellikle tembel bir bünye için son derçe hoş geçirilmiş bir vakittir...
  • yaşım oldu 33, anca anlıyorum bu cümlenin ne demek olduğunu. genel de yazları duyardım bu cümleyi. bir kıza aşık oldurdum. güler eğlenirdik. hepsi aynı şeyi söylerdi, ben sadece hoşça vakit geçirmek istiyorum. kadınlar daha erken olgunlaşır derlerdi "he" derdim. doğruymuş.
    aşk, sevgi emek ister, kötü vakitler geçirmeyi göze alman gerekir. bunu hayat alışkanlığı yaparsan boşa yorulursun.
    ama sadece hoşça vaktin kötü yanı olmaz. hani başlık var ya 18 yaşındaki halinize vereceğiniz öğüt nedir. düşünürdüm bulamazdım. şu an ampul yandı. kızlar haklı; sadece hoşça vakit geçirmeye bak derdim.