şükela:  tümü | bugün
  • erdal özyağcılar , berna laçin ve gözde çetiner'in oynadığı tiyatro oyunu bu gece triump tower kultur ve gösteri merkezinde perde açtı. çok birşey beklemeden gitmek lazım ama erdal özyağcıların performansı için görmeye değer.
  • çok eğlenceli bir oyundu. harika bir oyunculuk erdal ozyagcilar ama gözde çetiner ikinci bölümde çok kastı.
  • erdal özyağcılar'ı canlı izlemek gibi bir şansı verdiği için bile sevdiğim oyun.
    tam bir vodvil.
    bu arada berna laçin'in de sahneye çok yakıştığını ve oyunculuğunu çok sevdiğimi söylemem gerek.
  • erdal özyağcılar'ı dünya gözüyle izlemek amacıyla gittiğimiz ve sevdiğimiz bir oyun oldu. bonusu da beklediğimizden çok çok daha iyi oyunculuk gösteren berna laçin oldu. gözde çetiner ikinci yarıda ilk yarıdaki performansından uzak olsa da iyiydi.
    oyun oldukça uzun ve ikinci yarıda biraz sıksa da eğlendiriyor.
    tabi afife jale sahnesi çok kötü bir sahne ve havasızlıktan öldük, orada oynanmasa keşke.
  • keyifle izledim. erdal özyağcılar'a bir ara "kahraman neğdiğin anam" diye bağırmamak için kendimi zor tuttum ısısısıs
  • oyunun ilk bölümünde tempo düşük, ancak ikinci bölüm son derece eğlenceli. ince ince ingiliz absürt mizahı var ara ara insan kendini coupling'in bir sahnesini izler gibi hissediyor.
    --- spoiler ---

diğer taraftan bu absürtlüğün bir saçmalık üzerine kurulmuş olması ana konunun da ahlaksız bir aldatma hikayesi olması aslında düşününce çok da keyif verici değil ancak bir ingiliz mizah anlayışıyla bakınca eğlenceli hale geliyor

--- spoiler ---

erdal özyağcılar zaten usta da ben berna laçin'e çok çok büyük saygı duydum muazzamdı kesinlikle

bir de ckm sahnesi biraz fazla büyük bu tarz izleyiciyi içine çekmesi gereken tiyatro oyunları için, zaman zaman konferans havasına bürünüyor ortam
  • erdal özyağcılar'ın yardırdığı, berna laçin'in de ne kadar yetenekli olduğunu gözler önüne seren yer yer sanat, yer yer komedi barındıran muhteşem eğlenceli tiyatro.
  • erdal özyağcılar'ın hastayken bile efsane performans çıkardığı oyun. dün gece, torium sahne'de coştu gerçekten.

oyun da gayet akıcı ve eğlenceli. izlemeye değer. 8/10
  • asil adi boyaci olacakken, ozyagcilar'a (tiyatroya) "hosgeldin" demek icin adini degistirmisler.

http://www.ntv.com.tr/…upztw/8qzc7bloyuim5ptwirwicw
  • 15 dakika bile etmeyecek senaryoyu uzattıkça uzatmışlar. ünlü isimler olmasa bence yerden yere vurulur. büyük hayal kırıklığı ve zaman kaybı.