şükela:  tümü | bugün
1365 entry daha
  • sevmeye korkuyordur.
    onuda yuzune gozune bulastiracagindandir.
    bu yuz goz olayindan dolayi en guzelinin sever halde kalbinde kalmasi isteğidir.
  • hatunu disari cikarmak, gezdirmek falan pahali gelecek gibi gelmis olabilir.

not: buna takilmayin beyler, sizi sevecek olan parasiz sevsin (kimse sevmedi)
  • yeteri kadar hoşlanmıyordur.

bir adam adım atmıyorsa ya diğer alternatifleri değerlendiriyordur ya da gerçekten o kadından etkilenmemiştir.

böyle şeylere acaba neden adım atmıyor vs. diye kafa patlatmaya lüzum yoktur. empati yaparak gayet sorunun cevabını bulabilirsiniz. siz bir insandan etkilendiğiniz zaman üstelik onun da size ilgisi olduğunu farkettiğinizde adım atar mısınız? evet atarsınız.

peki ya birinden gerçekten etkilenmediyseniz? adım atmayı bırak bu durumda karşı tarafın attığı adımları bile görmezden gelirsiniz.
  • önünde sonunda hayal kırıklığı yaşayacağını bilen erkektir. güzel kadınlar için, diğer erkeklerle rekabete girmen gerekir. güzel ve donanımlı kadının mutlaka bir çıktığı vardır, ya da yeni ayrılmıştır. sevgilisi varsa zaten adım atsa bile olmaz. yeni ayrilmış bunalım da ki kadını beyni kalbi ise hala eski sevgilisi ile meşgul olduğu için, kadına vereceği sevginin karşılığını alamayacaktır. bu durumlar bir kaç kez tekrarlandiğı takdirde, kimselerden hoşlanmamaya başlayacağı kesindir.
  • yetersiz bakiye olmasıdır.
  • adım atmak için sadece hoşlanmak yeterli değil ki. erkek de seçici olabiliyor, ama ne yazık ki seçici olunca eleştiriliyor. şahsen naz, niyaz olgusunu gördüm mü, sessiz ve hızlı adımlarla uzaklaşıyorum ortamdan. eski sevgilisini anlatanla ise hiç muhatap olmamayı tercih ediyorum.
  • o kadar da hoşlanmamasındandır.

hoşlanıyordur da, olmasa da olur kafasındadır. ki bu gayet mantıklı bir yaklaşım. ne üzücen kendini amk?
  • karşısındakinin davranışını kestirememesinden dolayıdır.
    belki de bir ışık bekliyordur ilk adımı atmak için.

adım atıp reddedilmektense, platonik devam etmeyi daha uygun buluyordur.
  • dünya görüşleri farklıdır.
  • sol diz yan bağlarında çekme vardır.
30 entry daha