şükela:  tümü | bugün
1570 entry daha
  • (heteroseksüel ilişkiler genelinde konuşuyorum.)
    hoşlanan, akışta yaşayan erkek ne yapar ne eder yolunu bulur. sevdiği kadınla olur.
    hoşlanıp gelmeyenin cesareti lime lime olmuştur, hayatındaki öncelikleri farklıdır. onun yokluğu emin olun hayırlı olandır.
  • geçmişinde ki birini hala seviyor, onu arıyor olabilir ve sizde ona benzemiyorunuzdur.
  • cunku aslinda hoslanmiyor sadece sen hoslandigina inaniyorsun.
  • ölmeyi istiyor olabilir, intihar etme düşüncesi peşinde geziyor olabilir
  • reddedilme korkusu, daha da beteri aşağılanma korkusu. o yüzden hornet, tinder gibi yerlerden tanıştığım insanlar dışında, ya da gay / biseksüel olduğunu bildiğim insanlar haricinde kimseye açılmıyorum. karşı taraf adım atarsa ne ala, yoksa kendi içimde platonik olarak yaşayıp sindiriyorum, sonra geçiyor.
  • bunlardan ziyade karşıdaki kezbanın,

"imdat taciz ediyolar,pis sapık,siktir lan,amk bebesine bak imdatttttttt veya tokat atması durumu"

gibi şeyler yapacağından korkmak,sonuçta insan veya yabancı bir kız değil,türk kezbanı...

bilinçaltında bu gibi korkulardan dolayı asla ve asla aynı ortamda fakat tanımadığım bir kezbana hoşlantı vs söyleyemem,çok kafayı kırdıysam facebook,instagram vs bulmaya çalışır oradan rahatlıkla konuşurum,oradanda engelliyor kezban bu sonuçta...