şükela:  tümü | bugün
  • maalesef hala ve hala olmayan eksikliktir.

yıl olmuş 2017 ve hala biz erkekler arkamızdan birinin bize dokunup;

- pardon çok yakışıklısınız ( ya da hiçbir şey demesine de gerek yok ) bir yerde oturup tanışsak mı!? hehe.

gibi güzel ve sıcak sözlerini duyamadık! şimdi bunu buraya yazdık diye suçlu yine biz olacağız orası da kesin.

neden olacağız? çünkü şöyle diyecekler;

- biz eyle yapameyoz çünkülüm tecavüzçu çok tağam mı!

yahu iyi de herkes mi öyle bacım affedersin ? tamam da bu korkaklıkla sen zaten ruhuna kendi kendin tecavüz etmemiş misinki ? değil mi ama kızlar haksız mıyım?

artık şu her şeyi erkekten bekleme huyunuz kurusa olmaz mı?

içinizden geçen gayet hoş ve normal şeyleri yapsanız artık olmaz mı geberir misiniz biz mi sizle dalga geçeriz sanki ?

edit: şimdi şunlara cevap vermek istedim. bir kere ben tipsiz değilim. ayrıca asosyal ve öz güvensiz de.

bunu benim şahsımı baz alarak değerlendirmek saçmalıktır. cahilcedir. ben burada genel olarak türk kızlarının bu konudaki tutumlarını yazdım. sizin için her şey internetten ibaretse evet öz güvenli olarak yazıp hoşlandım senden diyebiliyorlar.

ama ne garip ki ben bu yaşa geldim bir ortamda ( bakınız internet değil dikkat edelim lütfen ) ayağa kalkıp da pardon senden hoşlandım bir şeyler içerken sohbet eder miyiz? diyen türk kızına şahit olmadım.

bana göre her şey internet değil. anladınız mı acaba?!
  • (bkz: içi adam çekiyor) demesinler diyedir.
  • acaba türk değil miyim dedirtendir.

not: söz konusu erkekle evlendim.
  • kandırıldık beyler, yurtdışında da kızlar teklif etmiyor. bu olay, sadece türk kızlarına özgü bir durum değil, yani biraz daha baskın ki bu da türk erkeklerinden ötürü.
  • bir uydurmadır. totalde erkeğe göre daha az yaşanan bir olay olabilir, ama şahsi deneyimlerime bakarsak, birçok kere yaşadığım olaydır ki asosyalim bak(ve olaya da ilgisizim; ilgili olanlarla sosyal olanlara da direkt vücut açıyorlar, onu da deneyimlerimle bildireyim ey eli boş kardeşim, welcome to the nihilistic hedonism of 21st century, enjoy yourself)! o yüzden 'hiç' diyemeyiz kesinlikle. fakat şimdi ilk entari bağlamında bakarsak, burada ilk görüşte açılmadan bahsedilmiş ya, öh demek gerekir, onun erkeğini bulduk da karısı kaldı; harbiden var mı lan öyle durduk yere sırnaşıp tanışan libidal kürek mahkumları? tövbe hüdam, sen forsalara akıl ver, küreklerini kopar..
  • maalesef doğru olan durumdur. aşkından ölse de gidip açılmayan kızlar tanıyorum ki helak oldular. diyorum ulan gidip açılsana, ay olmaz ki götü kalkar ( bunu diyen biraz kezodur), basit kız zanneder beni diyor.

yani sonuç yine biz erkeklere geldi amk. bizim suçumuz beyler. böyle düşünmeyen ben ve diğer babayiğitleri tenzih ederim.
  • şimdi buraya yazan bir sürü istisna arkadaşıma ek olarak kendimi de eklemek istediğim saçma sapan önermedir.

hayatımda yapmam dediğim şeyi yaptım, bir adama açıldım. çünkü bunun kadın/erkek olmakla bir ilgisi olmadığını anladım. kalbin pır pır ediyorsa, onu görmek için götünden uyduracak bahanen kalmadıysa söyle gitsin yahu! en fazla kibarca reddedilirsin, dünyanın sonu değil. önemli olan o bağı kurmaya adım atmak, kendini yaşamak, keşkelere kalmamak...

keşke daha önceden yapsaydım dediğim harekettir ayrıca. gerçekten arkadaşlar kaybedecek birşeyiniz yok. ha kankanızsa bilemem, o ayaklar biraz terso sonuçlanabiliyor.

yaşayın, kendinizi yaşayın, korkmayın. şimdi yenilseniz bile ileride herşey çok güzel olacak, buna inanın. abla sözü lan.
  • bok yok. sabırsız bir insansanız, bal gibi de açılıverirsiniz hoşlandığınız erkeğe.

tripsiz ve özgüveni götünden büyük olan hatun kişilerin uygulamakta bir beis görmemesi gereken bir aktivitedir. zira koca götlü olmama rağmen, bu zamana kadar 3 adet sevgilim oldu; ilk ikisine gidip "ben senden çok hoşlanıyorum olm, sen beni ister sev, ister sevme, ben seni sevmeyi seviyorum." minvalinde konuştum. hakikaten de öyleydi, ben severdim, köppekler gibi de severdim ve vereceği karşılığı da zerre beklemezdim. bu şekilde daha çok hoşuma giderdi.

velhasıl, zaman içinde ikisi de aşkıma yanıt verdiler, ikisi de uzun soluklu oldu (en azı 2.5 sene idi). sonra ne olduysa, ikisi de transformers misali bir götleri kalktı, bir ben daha iyisini bulurumculardan oldular ve terk edildim.

son aşkım, müstakbel kocam bu kez benim ona açılmamı beklemeden, çok da romantik bir açılım gerçekleştirdi. ama ben diğer göt oğlanlarının yaptığı gibi egomu aşkımdan üstün tutmadan, her gün daha çok sevdim. evliliğe doğru gidiyoruz kısmetse, 4 senede anca.

yani kızlar, gidin açılın, keko gibi beklemeyin, "ilk adımı her zaman erkek atmalı!" gibi saçma bir düşünceye kapılmayın. yarın ölürseniz, içinizde kalır. benden söylemesi.