şükela:  tümü | bugün soru sor
 • maalesef hala ve hala olmayan eksikliktir.

  yıl olmuş 2017 ve hala biz erkekler arkamızdan birinin bize dokunup;

  - pardon çok yakışıklısınız ( ya da hiçbir şey demesine de gerek yok ) bir yerde oturup tanışsak mı!? hehe.

  gibi güzel ve sıcak sözlerini duyamadık! şimdi bunu buraya yazdık diye suçlu yine biz olacağız orası da kesin.

  neden olacağız? çünkü şöyle diyecekler;

  - biz eyle yapameyoz çünkülüm tecavüzçu çok tağam mı!

  yahu iyi de herkes mi öyle bacım affedersin ? tamam da bu korkaklıkla sen zaten ruhuna kendi kendin tecavüz etmemiş misinki ? değil mi ama kızlar haksız mıyım?

  artık şu her şeyi erkekten bekleme huyunuz kurusa olmaz mı?

  içinizden geçen gayet hoş ve normal şeyleri yapsanız artık olmaz mı geberir misiniz biz mi sizle dalga geçeriz sanki ?

  edit: şimdi şunlara cevap vermek istedim. bir kere ben tipsiz değilim. ayrıca asosyal ve öz güvensiz de.

  bunu benim şahsımı baz alarak değerlendirmek saçmalıktır. cahilcedir. ben burada genel olarak türk kızlarının bu konudaki tutumlarını yazdım. sizin için her şey internetten ibaretse evet öz güvenli olarak yazıp hoşlandım senden diyebiliyorlar.

  ama ne garip ki ben bu yaşa geldim bir ortamda ( bakınız internet değil dikkat edelim lütfen ) ayağa kalkıp da pardon senden hoşlandım bir şeyler içerken sohbet eder miyiz? diyen türk kızına şahit olmadım.

  bana göre her şey internet değil. anladınız mı acaba?!
 • (bkz: entry nick uyumu)

  edit: (bkz: #60102536)
 • (bkz: içi adam çekiyor) demesinler diyedir.
 • yazar haklı bugüne kadar bana da kimse açılmadı aslında tipsiz de değilim sanırım "şeytan tüyü" dedikleri şey bende yok
 • acaba türk değil miyim dedirtendir.

  not: söz konusu erkekle evlendim.
 • kandırıldık beyler, yurtdışında da kızlar teklif etmiyor. bu olay, sadece türk kızlarına özgü bir durum değil, yani biraz daha baskın ki bu da türk erkeklerinden ötürü.
 • bir uydurmadır. totalde erkeğe göre daha az yaşanan bir olay olabilir, ama şahsi deneyimlerime bakarsak, birçok kere yaşadığım olaydır ki asosyalim bak(ve olaya da ilgisizim; ilgili olanlarla sosyal olanlara da direkt vücut açıyorlar, onu da deneyimlerimle bildireyim ey eli boş kardeşim, welcome to the nihilistic hedonism of 21st century, enjoy yourself)! o yüzden 'hiç' diyemeyiz kesinlikle. fakat şimdi ilk entari bağlamında bakarsak, burada ilk görüşte açılmadan bahsedilmiş ya, öh demek gerekir, onun erkeğini bulduk da karısı kaldı; harbiden var mı lan öyle durduk yere sırnaşıp tanışan libidal kürek mahkumları? tövbe hüdam, sen forsalara akıl ver, küreklerini kopar..
 • maalesef doğru olan durumdur. aşkından ölse de gidip açılmayan kızlar tanıyorum ki helak oldular. diyorum ulan gidip açılsana, ay olmaz ki götü kalkar ( bunu diyen biraz kezodur), basit kız zanneder beni diyor.

  yani sonuç yine biz erkeklere geldi amk. bizim suçumuz beyler. böyle düşünmeyen ben ve diğer babayiğitleri tenzih ederim.