şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: içi adam çekiyor) demesinler diyedir.
  • belli etmemle egolarının tavan yapması an meselesi oluyor, o yüzden daha çok beklersiniz.
  • genelleme yapmak zaten yanlış bir şey ama bu herhalde en yanlış genellemelerden birisidir. bunu da aşırı don juan'lığımdan dolayı söylemiyorum, yanlış anlaşılmasın.*

oğlum, neler dönüyor haberiniz yok :/ şu whatsapp'lar bi ortalığa dökülse var ya ortalık don atlet içinde kalır yemin ediyorum. artık gençlerimiz (kız-erkek fark etmeksizin) bir arkadaş vasıtası ile not göndererek açılmanın çok ötesindeler.*

tabii ki eleştirmek için söylemedim. sevin, sevilin gençler.*
  • yazar haklı bugüne kadar bana da kimse açılmadı aslında tipsiz de değilim sanırım "şeytan tüyü" dedikleri şey bende yok
  • acaba türk değil miyim dedirtendir.

not: söz konusu erkekle evlendim.
  • maalesef doğru olan durumdur. aşkından ölse de gidip açılmayan kızlar tanıyorum ki helak oldular. diyorum ulan gidip açılsana, ay olmaz ki götü kalkar ( bunu diyen biraz kezodur), basit kız zanneder beni diyor.

yani sonuç yine biz erkeklere geldi amk. bizim suçumuz beyler. böyle düşünmeyen ben ve diğer babayiğitleri tenzih ederim.
  • şimdi buraya yazan bir sürü istisna arkadaşıma ek olarak kendimi de eklemek istediğim saçma sapan önermedir.

hayatımda yapmam dediğim şeyi yaptım, bir adama açıldım. çünkü bunun kadın/erkek olmakla bir ilgisi olmadığını anladım. kalbin pır pır ediyorsa, onu görmek için götünden uyduracak bahanen kalmadıysa söyle gitsin yahu! en fazla kibarca reddedilirsin, dünyanın sonu değil. önemli olan o bağı kurmaya adım atmak, kendini yaşamak, keşkelere kalmamak...

keşke daha önceden yapsaydım dediğim harekettir ayrıca. gerçekten arkadaşlar kaybedecek birşeyiniz yok. ha kankanızsa bilemem, o ayaklar biraz terso sonuçlanabiliyor.

yaşayın, kendinizi yaşayın, korkmayın. şimdi yenilseniz bile ileride herşey çok güzel olacak, buna inanın. abla sözü lan.