şükela:  tümü | bugün
1180 entry daha
  • hali hazırda 6 senedir sevdiğim beye üniversiteyi kazandığımda açılmıştım. ne mi oldu? bana “beni bekle” dedi. bunun anlamının “ben orda burda kızlarla yatıp kalkcam sen salak gibi beni sevmeye devam et evlenmeye niyetlenince ben sana dönerim” demek olduğunu üniversite sonda anladım. teşekkürler.
  • çünkü onun için prense gerek yoktur, o zaten kralın kızıdır.
  • kendilerini süründüren kezbanlar daha değerli olduğu için hoşlandığını itiraf eden türk kızı=boşa kürek çeken türk kızıdır. açılmayın, açılmaya çalışanları uyarın.
  • vardır ve türleri yırtıcıdır. kimisi açıktan açığa saldırırken kimisi gizlice hareket edip yakalar.
  • hoşlandığı erkeğe açılan bir sürü türk kızı var ki zaten açilmasa bile davranışlarından,beden dilinden anlaşılıyor hoşlandığı. sorun şu ki hiçbir zaman senin hoşlandığın kız değil,umursamadigin kız hoşlanıyor. onun da bir önemi olmadığı için salağa yatmak zorunda kalıyorsun. burayı okuyan kızlar varsa eğer haberiniz olsun siz bizden hoşlanınca anlıyoruz ama eğer sizden hoslanmiyorsak umursamiyoruz.
  • zamanında açılıp, yüzüne kapanan kapının rüzgarını halen suratında hisseden türk kızı olması
  • kezbanlik belirtisi olan eylem.
  • ben birinden hoşlandığımda dayanamıyorum söylüyorum. aptallık bende sanırım çünkü hiçbir hayrını görmedim.
  • çirkinim ama bana bile kaç tane açılan kız oldu. peeh. insanların duygularını söyleyebilmesinin cinsiyetle ne alakası var ulan. çıkalım bu kafalardan.
  • "ben varım." diyerek çürüttüğüm tespittir. hoşlandığım kişilere (25 senede üç kişi oldu zaten) hep açık açık onlardan hoşlandığımı söyledim. ama sonuçlar hep hüsran tabi. :(
22 entry daha