şükela:  tümü | bugün
  • bana çatır çatır yardıranlar oldu, maalesef böyle bir konu yok. siz en iyisi free fire yükleyin de arbalet nasıl kullanılır ben size onu göstereyim.
  • vardir. hemi de bir suru.

ancak disariya verdiginiz izlenim, genel olarak boyle sessiz sessiz, tislaya tislaya "ancuk ancuk ancuk" tezahuratlari seklinde yayiliyorsa, eh dogal olarak hemcinsleriniz dahi size yanasip naber mudur demezler.

neden mi? cunku verdiginiz his ve sahip oldugunuz aura, gungormuslukten epey uzak, hatta kendi gobek deliginize hallenir modda oldugunuzdan, insanlar size yanasmaz.

ha isterseniz sekssizlikten delirecek halde olun, ama insan olun, sakin olun, medeni olun. sonrasinda illa birileri gelip bu neymis diye durterler. her malin bir alicisi cikar malum.
  • böyle bir genelleme boş, saçma, anlamsız ve gerçek dışı. çok şükür ne istediğini bilen cesur kadınlarımız var.
    şöyle bir genelleme yapma mümkün ama, sevdiği erkeğe açılan kadınlara haydi orospu deneyim de yollu diyebilecek bir erkek sürüsü mevcut.
  • ben söyledim direkt tüm hislerimi başlarda çok güzel hissettiriyordu her şeyi söylemek omzundan yük kalkmış gibi geliyordu. ama sonra 2 yıla yakın bir süre oyaladı beni bırakmak istediğimde ikna ediyordu bir şekilde bırakmasam pişman ediyordu ama bugün son yaptığıyla bitirdim kafamda
  • açılsa başına gelebilecekleri öngörecek kadar tecrübe sahibi olmuştur belki.
    bunu da tabii ki türk erkeklerine borçludur.
  • açılın lan! türk kızı geliyoooo!!
  • açılan kızı cepte görüp ilgisizleşiyorsunuz fakat size yüz vermeyen kızın arkasından laf etseniz de yüzüne karşı çok kibarsınız. onun peşinden koşuyor, ilgi çekmeye çalışıyor, mutlu etmeye uğraşıyorsunuz. sonra da burada vay efendim kezban diyorsunuz. sizin yüzünden kezban olmak zorunda kaldığını hiç düşündünüz mü?
  • 4 ay önce nişandayım arkadaşın; 2 gün sonra nişan sahibi beni aradı ekonomist seni evlendiriyoruz safa'ya sordum görüştüğün kişi var mı diye yok dedi. seni biriyle yakıştırdık. aynı masada oturduğun kız vardı ya seni onla uygun gördük. bi görüşürsünüz en kötü arkadaş olursunuz. onla da görüşeceğim sana telefon numarasını atarım dedi.
    bende safım dururken nişan sahibi 2 gün içinde beni arayıp bana birini yakıştıracak adam akıllı anlatın işte.
  • sana açılmamış denilesi...

kadın hoşlandıktan sonra senden altından girer, üstünden çıkar kendini bir anda ailesi ile tanışırken bulursun - merak etme *
  • vardır da bize yoktur. benden net bir şekilde hoşlandığını bildiğim iki kız da hep benden bir adım beklediler. ama ben o esnada bambaşka sularda yüzdüğüm, başka zevk çeşmesinin başında ağladığımdan ** o kızlara adım atamamıştım. hep ilk adımı atan ben oldum. artık biz bile adım atmıyoruz gerçi. o gelmedi ben de gitmedim. ölüm gibi bir şey oldu ama kimse ölmedi anlayacağın.*