• açılmadan kasıt ''yaa 17december ben sana tutuldum'' ise düşük olsa da kızlar bunu sözleri ile değil fiilleri ile en salak olana dahi hissettirir.

çoğu, olur olmadık anlarda dahi temas eder. mesafeyi yakın tutmaya çalışır.
  • "hayatında üç beş kız tanıyıp da bana açılmadılar, demek ki kızlar erkeklere açılmıyor demek okyanustan bir bardak su alıp balinalar yok demekle aynı şey."
    (bkz: musclemania sagan)
  • ey hem cisnlerim düşünsenize hanımefendi cesaretini toplamış gelmiş size açılmış. siz de bir duygu kırıntısı yok. en iyi ihtimalle açıldıktan sonra dost ortamlarında bu da bana yazıyor ama gideri yok be moruk vb. söylemlerle hanımefendinin kulaklarını çınlatacaksınız. ya da biraz nuri alço'luk varsa içinizde size olan duygularından faydalanmaya çalışıp başarılı olsanız ya da olmasanız yine eşe dosta anlatacaksınız. şöyle attım böyle tuttum diye.
    şimdi söylesenize neden açılsın.
  • ilkokulda 4'te yapmışlığım var. ama başka bi arkadaşımla ve çocuk ikimizi de istemedi. türk kızı sayılmıyoz mu şimdi...
  • açıldığımızda itin götüne soktuğunuz için olabilir mi acaba?

tanım: duygularını belli etmeyen kıza kezban, belli edene kaşar muamelesi yapan türk erkeğinin son sıçmığı.
  • erkekler pirana balıkları gibi saldırdıkca akvaryum balığı gibi bekleriz.
  • ben açıldım zamanında. şimdi düşününce nasıl cesaret etmişim diyorum zira olmayacağı belliydi. gençlik ve delilik işte.
  • durduk yere kütüğü yurt dışına aldıracak başlıklar...
  • tam bana zamanında açılan ve kabul etmediğim kızlar olmuştu diyecektim ama onların da gergedan kırması oldukları aklıma geldi *. neyse bunlardan biri sonradan bir güzel oldu anlatamam, böyle de ileriyi göremeyen bir bahtsızım. gerçi o kız da sonraları düşünüp düşünüp iyi ki kabul etmemiş demiştir, belki de sevaba girdik bilemiyorum.

neyse sonuç olarak talep edilene teklif olur. zaten ortalama ve üstü olan kızlara sürekli abazanlardan teklif gittiği için ihtiyaç duymazlar ve ilgisini çeken birini görürse de o gelsin eğer gelmezse ben bununla hiç uğraşmayım der hatta en fazla ilgi çekmeye çalışır ki ülkedeki herhangi bir erkek bu tongaya rahatlıkla düşer ancak geri kalanlar ihtiyaç durumuna göre cesaret toplayıp birilerine açılabilir. bu durumu oluşturan da yine bizleriz alıştırırsan öyle gider, bu kızların suçu değil.
  • yazarın mantığı: bana hiçbir türk kızı açılmadı henüz, o zaman türkiye’de hiçbir kız sevdiği erkeğe açılmıyor. (güzel malzeme aq, hemen başlık açayım.)

vardır efenim, vardır.
hesabın var mı? giriş yap