şükela:  tümü | bugün
1140 entry daha
 • abi bu nasıl bir başlık. nasıl travmatik anılar bunlar.

  t: türkiye'deki öküz yoğunluğunu düşünecek olursak, doğrusunu yapan kızdır.
 • 1000 kişide 1 kişidir ama o da ananızdan emdiğinizi burnunuzdan getirebilir:)
 • açılmadan kasıt ''yaa 17december ben sana tutuldum'' ise düşük olsa da kızlar bunu sözleri ile değil fiilleri ile en salak olana dahi hissettirir.

  çoğu, olur olmadık anlarda dahi temas eder. mesafeyi yakın tutmaya çalışır.
 • "hayatında üç beş kız tanıyıp da bana açılmadılar, demek ki kızlar erkeklere açılmıyor demek okyanustan bir bardak su alıp balinalar yok demekle aynı şey."
  (bkz: musclemania sagan)
 • bana mı denk geliyor anlamıyorum da gayet de yanlış önermedir.

  hele ki benden bir ve iki sonraki jenerasyonun bu konudaki netliğine hastayım ben arkadaş. çoktan seçmeli test gibi, ne bileyim hasta formu doldurur gibi çat çat çat soruyorlar, söylüyoruz olursa olur olmazsa yallah. basıyor tekmeyi anında. zaman kaybetmiyorlar. imrenilecek iş valla.

  kendini kaptırıp da melankolik bir şerefsiz gibi bakakalan olacaksa o rolü ben oynuyorum yani.

  beğenense de neredeyse "aç bi de skini göreyim de onunla da zaman kaybetmeyelim" diyecek. hayır diyen de çıkıyor ama hepsi demediği için genelliyemiyorum da.

  anladığım kadar esas sıkıntılı olan erkekler.

  birader lir kuşu musun amk neye yaradığını bilmediğin sesleri ezberliyorsun bilmemne? bak inan bunlar "ulan bu denyonun kesin kapatacak bir kabahati ya da eksiği var ki laf dolandırıyor" diyorlar. ben geç meç öğrendim. öğrenin siz de artık yahu.

  hiç demeyin valla "hoşlandığı kıza açılmayan..." falan diye. kız açılacak yer arıyor. bakıyor sen bilimum şabanlık peşinde. gelip bana açılıyor sonra.

  "aaabi sen atıyosun..."

  he atıyorum. neyse git sen al banyodan gül aromalı vazelini. ikinci çekmecede. ben banu ile buluşacağım...
 • ey hem cisnlerim düşünsenize hanımefendi cesaretini toplamış gelmiş size açılmış. siz de bir duygu kırıntısı yok. en iyi ihtimalle açıldıktan sonra dost ortamlarında bu da bana yazıyor ama gideri yok be moruk vb. söylemlerle hanımefendinin kulaklarını çınlatacaksınız. ya da biraz nuri alço'luk varsa içinizde size olan duygularından faydalanmaya çalışıp başarılı olsanız ya da olmasanız yine eşe dosta anlatacaksınız. şöyle attım böyle tuttum diye.
  şimdi söylesenize neden açılsın.
 • ilkokulda 4'te yapmışlığım var. ama başka bi arkadaşımla ve çocuk ikimizi de istemedi. türk kızı sayılmıyoz mu şimdi...
 • açıldığımızda itin götüne soktuğunuz için olabilir mi acaba?

  tanım: duygularını belli etmeyen kıza kezban, belli edene kaşar muamelesi yapan türk erkeğinin son sıçmığı.
 • dostum açıldık da ne oldu? biri yıllar önceydi, karşıma geçip sen benden etkilendiğini söylüyorsan benden kolay ayrılırsın dedi. bir daha görüşmedik. bunu yapan zatı muhteremin, haftasonu çalışmadığı halde benim ofise geldiğini, bulaşık yıkamaktan fotokopi çekmeye bir sürü iş yaptığını, gün sonunda aradığı pizzacının artık adres sormadığını belirtmek isterim.

  diğeri de her yerden engelledi.

  bana gelince, yine birinden etkilensem büyük ihtimalle gider söylerim. neden? çünkü mutluluğu neden erteleyelim.
 • valla bana açılan bir tane oldu, gündeminde o dönem bambaşka şeyler vardı, bir türlü üstüne dusemedigim ortopedik problemler vs.. kafamda planladigim bir kahve eşliğinde nazik ve kırmadan geri çevirmeye bile fırsat bulamadım, ya da çok onemsemedim bilmiyorum. işte o hanım 3 ay sonra başka biri ile nişanlandı. sonrasını bilmiyorum.

  uzun lafın kısası var yani. ama beklenildiği uzere azınlıklar.
59 entry daha