şükela:  tümü | bugün
  • bu kızlar sadece bu topraklarda yetişirler anadolu bağrında büyüyüp mega ve metropol şehirlerde tahsillerine son verirler

ortak özellikleri
    anaç ruhlu olmaları
    olan her olayı uzaktan seyretmeleri
    yeri geldiği zaman bir seyit onbaşı
    yeri geldiği zaman da bir zeki müren olmalarıdır!

ne istanbulun pelinine
    ne de izmirin pelinsu yuna
    ne de ankaranın içme suyuna benzerler

bulunduğu yerde nikah basılması biz erkekler için farzdır!

edit pelinler ve pelinsular başlıktan rahatsız :)
    edit 2: eğer bana karşı böyle biri varsa bende ona karşı boş olmaya bilirim!
  • delikanlı açıldığı gibi tekme basması da delikanlı gibi yapar.
    delikanlı açıldığı gibi siktir çekmesini de delikanlı gibi yapar.
  • içimde bir cemal dayı ruhu olduğu için benim bu kişi. bırak itiraf etmeyi, nikahı bile basarım.*
    ben böyle oldukça hayatın diyalektiği hep işledi özel hayatımda. tanıdığım adamların geneli mıymıy, nazlı, tripcan kişilerdi. sanırım artık içimdeki cemal dayıyı öldürmem lazım.
  • sadece dogru erkeğe yapılmalıdır. en iyi ihtimal gotu kalkar en kötü ihtimal somuruldugunuz bir ilişki yasarsiniz.iyi tanımak gerekli o kişiyi ve genel geçer beğenilerin tuzağına düşmemek ...

ben yaptım. güzel oldu. selam çakıyorum sevgilime.
  • hayatımda ilk defa seçilen değil seçen olmak istedim.zor oldu , güvenemedi başlarda. ne ayak bir kız ki bu dedi. çünkü böyle olağandışı bir duygu patlamasıyla 1 aydır tanıyorken birbirimizi açılmıştım. risk alıyordum ama reddedilirsem koymaz bu etapta kolay atlatırım diyerek yakışıklıya açılmıştım.cevaben " ben de senden hoşlanmıyorum dersem yalan olur demişti :) "1 yılı devirdik bakalım, yeni gelişmeler de entryi editleyeceğim.
  • yapmış olmak için yapılır. doğru zamanda doğru insana yapılamıyor, tecrübesizlikten olsa gerek. bir erkek açılması değildir.
  • buyutulecek bir seyi bulunmayan, gayet normal bir durumdur.
  • bana bu konuda akıl verebilecek, yol yordam gösterebilecek güzel yürekli insanlar var mıdır?
  • üzgünüm ama bunu yapanlar genel güzellik ortalaması düşük olan kadınlar oluyor maalesef,çünkü güzel olan ve egoları olmayan tek bi kadın bile görmedim,o yüzden çok da şaapmamak lazım.