şükela:  tümü | bugün
  • yetinmeyi biliyodur.

genede ne kadar alışırsa alışssın onu bi başkasıyla gördüğü zamanlarda üzülür, çok canı acır bazı akşamlarda. hani the lord of the rings the fellowship of the ring'de bi sahne vardı; sam'in frodo'ya tam shire'dan ayrılmak üzerelerken "tamam işte. sanki bir adım daha atarsam hiç bi şey eskisi gibi olmayacakmış gibi" dediği. ne zaman açılmayı düşünse o sahne gelir aklına. ya hiç bi şey eskisi gibi olmazsa diye...

yani bilmiyosa da yetinmeyi öğrenmiştir zamanla...

en sevdiği şarkı da ya cemali'den duymak istiyorum olur, ya da ezgi'nin günlüğü'nden seni düşünmek güzel şey... galiba.

ayrıca (bkz: #33683601)
  • yıllar sonra ''ulen ne salakmışım hehe'' demesi muhtemel erkektir.

olayı arabeske bağlamayıp gidip konuşun beyler, içinizde kalmasın. yaşamak için doğdunuz, yaşayanları izleyip iç geçirmek için değil.

red cevabı almak dünyanın sonunu getirmeyecek. ömrünüz boyunca karşıdan izleyerek yetinemezsiniz. kendinize işkence etmeyi bırakıp dökülün gitsin.
  • yasemin mori'nin bir şarkı sözüyle cevap verdiğimdir:

"varmak için heplere önce hiçi göze almalısın"
  • (bkz: 404 not found)
  • (bkz: #14849054)
  • kendi yada kız evlidir.

açılıp bir tarafında şemsiye açtırmak istemiyor olabilir, doğal olarak.
  • hayır denilmesinden korkuyordur yada kendine güveni yoktur.
  • söyleyip geçmek en mantıklısı.

kısa vadede reddetse de uzun vadede aklına girmiş olursun, birgün dönüp dolaşıp tekrar karşına çıkacaktır. tabi başkası ısrarla araya girmiyorsa. ama illa ki girerler.
  • en iyisini yapıyor. ben birinden çok hoşlanıyordum kıza açıldım 3hafta muhabbet etrik sonra bir gün sana karşı bişey hissetmiyorum dedi. o an öyle kala kaldım. bizde bir bokluk var sevilemiyoruz. o sözlerden sonra kursağında kalıyor herşey o yüzden mi kardeşim üzme canını açılma siktir et. ilerde sevmediğin biriyle evleniyorsun zaten. sevdiklerin başkasıyla evlenicek.
  • pek yakında başka biri kıza açıldığında hatasını anlayacak erkektir.