şükela:  tümü | bugün
  • vallahi var böyle tipler, tam sopalik.insan azıcık akıllı olmalı fırsatları kaçırmamalı.doğum günü bahanesiyle bir mesaj atmaya çekinen adam ömür boyu bekar kalmayı hak eden tiptir kanımca.
  • belki de hoşlanmayan erkektir. çok da şeyetmeyin.
  • çok sevdiğim bi kız arkadaşımın doğum günü için istanbuldan samsuna gitmiştim. erkek arkadaşı bırak gelmeyi kutlamayı unutmuştu. sanırım benim gitmem zaten çıtayı baya yükseltmişti. çok ağladığını üzüldüğünü teselli ettiğimizi hatırlıyorum. değmez kardeşim bu öküz için falan filan demiştik. şimdi evliler bi çocukları var. keşke o kadar ağır konuşmasaydık ya la. gerçi onlar barışsa da ben kötü olmadım:) tayinin buraya çıkar inş diye dua ediyor benim kanka:))
  • doğrusunu yapan erkektir.

(bkz: leykis 101)

kadınların söylediklerine değil yaptıklarına bakın.
  • o mesajı atıyorsan, o doğum gününde değilsin demektir. olanı olduğu gibi kabullenmek yerine, zihninde uyarlamalara devam edersin. sonrasında; iyice soyutlarsın kendini... atacağın o mesaj sadece bir mesaj olmaktan çıkmıştır artık...altbenliğinde, ona açılamamış olmanın ve o gün orada bulunamamanın sonucu bir eylemin tasavvuru çünkü... sonrası varoluşsal depresyon...
    siz siz olun o mesajı atmadan önce bir kez daha düşünün...
  • doğrusunu yapmaktadır.

doğum günü kutlayarak eziklenip kız bağlayan varsa o kız zaten yokluklardadır. hohlasa tavlar zaten, boşa mesaj kasmasına gerek yok.
  • kız evlenene kadar hep atardım. artık ben de bu kümeye dahil oldum lanet olsun. yani atınca da bi bok olmuyor zaten.

o yüzden atmayın siktir edin aşkı. en iyisi meşk. ordan devam edin.