şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bu nick kardeşinizden amme hizmeti hanımlar.

ben size benim yaptığımı yapmayın diyerek fayda sağlayacağım. keza aplanız co averel modda senelerdir.

1- bordo rujlu mujlu makyajlar yapmayın.
    tamam seksi meksi oluyoruz eyvallah ama herkes o rujun rengine dudaklarınıza hee güzelmiş deyip geçiyor sadece vitrin güzeli oluyorsunuz gözlerinizle göz makyajinızla falan.
    2- iyi bir vücuttan erkeklerin beklentileri değişiyor.
    hepsi iyi vücut istiyor ama inanın bana balon gibi ablaları da yine onlar tercih ediyor.
    balon gibi olmanın dışında da bazı kızlar var sanırsın zayıflık hastalığından ölecek kemikleri sayılıyor. onların da tercihler arasında olduğunu belirtmekte fayda var.
    haa ben kimseyi küçümsemiyorum yanlış anlaşılmasın. burada iyi vücut kavramının değiştiğini söylüyorum.
    3- eğitim kültür meselesine gelelim. konu mankeni erkekle konuşabiliyorsan kültürlüsündür.
    kültür dediğin şeyin ucu baya açık.
    4- ayakkabı çanta giyim kuşam olayina gelelim
    yaşınız olun. millet ne tarz giyiyorsa siz de ona yakın olun. farklı olunca da bakmıyorlar.
    tecrübelerimle sabit.

şimdilik bu kadar.
  • entry sini beğenmek yeterli ..gerisini bize bırakın
  • 1-kendiniz olun.
    2-olmak istediğiniz kişi gibi giyinin, olduğunuz gibi değil. (bu madde zaten olmak istedikleri kişi olanlar için pas geçilebilir)
    3-memelerden 1 düğme daha açın.

yok kültürmüş, yok rujmuş, yok çanta ayakkabı uyumuymuş hiç önemli değil.

ben bugüne kadar “abi ama ayşe’nin bordo ruju ve louis vitton marka ayakkabı/çantası var, o yüzden öpebileceğimi ya da birlikte bir şansımız olduğunu sanmıyorum” dediğini duymadım.
  • nefes alıp verirken biraz ses çıkarın, güzelseniz yürüyecektir zaten.

ayakkabı, çanta, ruj falan mal mısınız ablalarım? yok böyle bir dünya.
  • çaktırmadan, bilinçsizceymiş gibi dekolte vermek
  • gorus acisina girin.
    geri kalanini hormonal surec halleder.
  • mitingde kendisine serenat yapıp şiir okumak.

(bkz: çiftlikbank mitingi)
  • (bkz: erojen bölgeye doğru yapılan cüccük hareketi)

dikkatini çekmekle kalmaz, hayatının travmasını yaşatırsınız.
  • durduk yere salak salak da olsa kahkaha atınız.

içten bir gülümseme, mizahi ortamlarda atılan kahkahalar bir kadına en çok yakışan ve onu güzelleştiren şeyler. ancak, sırf etraftakilerin dikkatini çekmek için, bu niyetini çoklu beden diliyle ayan beyan ortaya koyarak, son derece şuh kahkahalar atan yerli yersiz, meymenetsiz tipler gördü bu gözler. sonra neden evlenmiyorsun diyorlar. pışşşııııık, yerler mi? param yok, işsizim, püskolocim bozuk deyip sıyrılıverdim işin içinden.

özetle, beden dilinizle destekleyerek, filmlerdeki zengin ve kötü kadınlar gibi gereksiz kahkahalarla erkeklerin dikkatini çekebilirsiniz. bu oltaya çürüklerin gelmesi muhtemeldir yalnız, belirtmiş olayım. hoşlanılan erkeğin ayakları yere basıyorsa riskli hareket yani.
  • gözüne lazer tutmak. kesin sonuç.