• cenazeden sonra baş sağlığına giderek arayı ısıtma çalışmalarına başlamak için fırsattır. kız ölmüş tamam, ama öldüğünü öğrenip vazgeçecek değilsiniz.
  • kimi kızlar için fuck buddy olmaya giden ilk adım...
  • midene yumruk yemiş gibi olunur. laf arasında geçen o cümleden sonra kendine gelemezsin bir süre. halbuki adam devam eder konuşmasına sen dağılmışken. şansa küsülmemelidir ama belki sevgilisinden ayrılır diye de umutlanmamalıdır. ayrıca kesinlikle benim de sevgilim var yalanına girilmemelidir işleri daha da karıştırmaktan öteye gitmez çünkü(bkz: based on a true story). en iyisi canının yanmasının geçmesini beklemek ve önündeki güzelliklere bakmaktır.
  • evli olmasından iyi olan durum. hani bir ihtimal dersin.
  • oy oy oy ...

bak iki şey insanın anasını ağlatır,
    biri bu diğeri de kitap defter açık sınava girmek. ikisi de can yakar.
  • bugun senin icin sevgilisinden ayrilan, yarin baskasi icin senden ayrilir haci. ayni sey hoşlanılan kızın sevgilisi olduğunu öğrenmek icin de gecerli. o yuzden en iyisi, "tuh bir dahaki sefere insallah" deyip, yoluna devam etmek.
  • bir de hoşlanılan erkeğin sevgilisi olduğunu zannetmek olayı var. üniversiteden sonra 3-4 kızdan hoşlanıyodum ama sevgilin vardı itirafı aldım. okul bittiği için cesaretlerini toplamışlardı.

hayır işin ilginci köpek gibi yalnızdım. bir tane kız selam verecek olsa nikah dairesine götürecektim o kadar yalnızdım. millet yanımdaki erkek fatmalardan dolayı sevgilim var sanmıştı hep.
  • bazen olur öyle.

biraz acır ama sonra birisi gelir öper geçer.
  • uzun süredir kimseyi beğenemeyen ve uzun süredir de kimse tarafından beğenilmeyen kişilerin sürekli başlarına gelen olaydır. özellikle iki hafta önceki etkinliklerde olur...
hesabın var mı? giriş yap