şükela:  tümü | bugün
  • herkesin içinde azıcık da olsa yazar olsaydı da görseydi isteği vardır bence.
    sonuç olarak yüksek olmasını dilediğimiz ihtimaldir.
  • gerçekci dedeye sordum bu ihtimali ; "hoşlantıya karşılık bulmaktan daha olası bir durum evlat" dedi.
  • şayet öyleyse bir problemati ortaya çıkar; o da benim yazar olduğumu biliyor mu? şayet biliyorsa garip ilişkiler yumağına sebebiyet verecek durumdur benzer bir durumla ilgili film; (bkz: you've got mail)
  • sözlük yazarı olduğumdan beri yüzlerce genç kızın içini kemiren ihtimal.

korkmayın bişey farketmez ;)
  • bazen yüzdeyüzdür, bazen sıfır.
  • ihtimal dahilindedir.gerçekten varsa,mesaj kutumu yeşillendirebilir.anladın sen onu.
  • az once bi hatun yazarin entry'sini okurken aklima geldi. entry o kadar tiksindiriciydi ki vicik vicik avamlik ve varosluk vardi. sonra dusundum lan bu bizim kiz cikarsa diye.. evet var oyle bi ihtimal..
  • hoşlanılanı bilmem de, gerçek hayatta tiksindiğiniz ikiyüzlü yavşakların, kavasların, kaşarların sözlükte yazar olma ihtimali çok yüksek.

bık bık bık konuşanı belgelerle döverim.
  • düşünmek istemediğim ihtimal.

normalde ben böyle sinirli, küfürbaz, futbol manyağı, bu kadar siyaset konuşmaya meraklı bir adam değilim bebeğim. instagram'da kedinle çektirdiğin fotoğrafta kedinin yerinde ben olsam yeridir. öyle uysal bir adamım.

ya o değil de, kedinin yerinde harbiden ben olsam ya. yatsam dizlerine şöyle, anlatsam "bir zamanlar ofiste seni gördüğüm zaman midem takla atmış gibi oluyordum. parfüm kokunu 10 metreden tanıyabilecek hale gelmiştim neredeyse. şimdi keş gibi her gün kokluyorum. belki seni görürüm diye ikide bir çaya çıktığım için çaydan tiksinmiştim" diye.