şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bu aralar çok sıklıkla karşılaşılan bir durum. sohbet ediyorsun pat biranda sohbet yarıda kalmış. asılma durumu yok cinsel sohbet yok sohbet yarım kalmış. ister istemez mesaj atıyorsun sorun ne diye. onada cevap yazma tenezzülünde bulunmuyor. sen bir sokak serserisisin o bir patron kızı. insan haliyle merak ediyor yazmamı mı istemiyor. olgunlukla dese bunu sende aslında çok da umrumda değil diyip gideceksin. ama yok o kendini ağırdan ve pahalı satacak. istenilen arzu edilen hep merak edilen olacak.

edit : editör biranda kerr'i bir anda kerr yapabilir misin. türkçe hocam kızdı bana.
  • (bkz: biranda kerr)

(bkz: bir anda)
  • biranda sktri çekiniz.
  • dert edilmemesi gereken kadındır.
  • hoşlanmak, beğenmek öyle bi kız vardı, arada çaktırmadan kendisine bakıyordum, ya da ben öyle zannediyordum, farkında olmadan sürekli onu izliyormuşum meğer. bazen göz göze geliyorduk o da tatlı tatlı gülüyordu. ama ulan insafsız, böyle gülümseme olmaz, en boktan günü günlük güneşlik yapardı. neyse bakışlarımdan mı rahatsız oldu, beğendiğimi anladı da ümit vermek mi istemedi bilmem ama, muhabbeti kesmedi de böyle bakıp gülümsemeyi kesti.
  • başlığı anlayana kadar 30 saniye geçti
  • bağlaç olan -de'leri ayıramayacak kadar keko olduğunuzu fark etmiştir ve götüm götüm uzaklaşmıştır. aferin ona.
  • biranda değil o, (bkz: branda)

tabi yanlış yerden kesilince, bütün branda çöpe gidiyor.

edit: başlık düzeltilmiş. bizim entry güme gitmiş.
  • sizin sorununuz ne biliyor musunuz beyler,
    aynı anda tek bir kadınla mesajlaşıyorsunuz.

kadın sana cevap vermiyor. ve sen de tekrar mesaj atıyorsun " sorun ne"
    sorun ebenin amı.
    bir insan daha ne kadar alçalabilir.

neden böyle yapıyorsun? çünkü elindeki o tek kadını kaybetmekten korkuyorsun.
    gereğinden fazla ilgi gösteriyorsun, kendini ondan daha aşağı bir seviyede konumlandırıyorsun. kadının iti oluyorsun.
    konuyu kadın erkek ilişkilerine ve cinselliğe getirmeye götün yemiyor.

bak argümana bak,
    "cinsel sohbet yok, e kadın niye gidiyor o zaman?"
    adamın ön kabulü kadınların cinsellikle ilgili bir şey duyduğunda gideceği.
    baştan kaybettin. bittin. sen seksten korkuyorsun. sen erkekliğinden utanıyorsun. sen erkek değilsin. kadına bir erkek gibi davranmıyorsun. bir kadın erkekliğinden utanan bir adamın yanında neden kalsın ki. siktir eder seni işte. sen de arkasından sorun ne, beni bırakma diye ağlarsın. bak işte ben sana sorununun ne olduğunu söyledim.

haa ama aynı anda 4 kadınla mesajlaşırsan ne olur?
    kaybetme korkun ortadan kalkar.
    gereğinden fazla ilgi göstermezsin. sohbetinde daha cesur olursun.

unutma, kadınları kazanacağın gün kaybetmekten korkmadığın gündür.