• biranda değil o, (bkz: branda)

tabi yanlış yerden kesilince, bütün branda çöpe gidiyor.

edit: başlık düzeltilmiş. bizim entry güme gitmiş.
  • daha ilginci; "hoşlanılan kadının mehmet ali birand'a kesilmesi" olacaktır ki, dadından yinmez. ayrıca yakışıksızdır, ölmüş insanın arkasından konuşulmaz. ayıp.
  • hoşlanmak, beğenmek öyle bi kız vardı, arada çaktırmadan kendisine bakıyordum, ya da ben öyle zannediyordum, farkında olmadan sürekli onu izliyormuşum meğer. bazen göz göze geliyorduk o da tatlı tatlı gülüyordu. ama ulan insafsız, böyle gülümseme olmaz, en boktan günü günlük güneşlik yapardı. neyse bakışlarımdan mı rahatsız oldu, beğendiğimi anladı da ümit vermek mi istemedi bilmem ama, muhabbeti kesmedi de böyle bakıp gülümsemeyi kesti.
  • bağlaç olan -de'leri ayıramayacak kadar keko olduğunuzu fark etmiştir ve götüm götüm uzaklaşmıştır. aferin ona.
  • biranda kesmesi, votkanda kesmesinden iyidir
  • gayet normal bir durum. cok muhtemel hoslandiginizi anlamis ve buna verecek karsiligi olmadigindan geri cekilmistir.
    biri hoslaninca karsisindaki de hoslanacak anlamina gelmiyor. gercekci olmak gerekirse(ki her zaman gerekli) karsilikli hoslanma orani inanilmaz dusuk. eger bir gun hoslanilan kisilerin artik karsilik vermesi isteniyorsa, kisinin kendini her anlamda gelistirmesi ve kendinden hoslanilmasi icin daha cok sebep yaratması gerekir. bu olaydan cikarilacak tek sonuc budur.
  • daha iyisine layiksindir.
  • sohbeti değil de tüm muhabbetinizin geçmişine bakarken ilişkinizi nereden nereye getirdiğine baktığınızda bir hüzün kaplıyor içinizi. o dengesizlik ve duyguların iniş çıkışı çok kötü vuruyor benim gibi erkekleri. hoş bir değerimiz yok bu hatunların nezdinde. söylenecek bir şey yok...
  • (bkz: miranda)
hesabın var mı? giriş yap