şükela:  tümü | bugün
  • sahip olduğum enteresan huy.
    örneğin kız yanımda yere kapaklandı, öğretmeni ya da patronu tarafından benim yanımda azarlandı ya da küçük düşecek bir şey yaptı diyelim. nedendir bilinmez ona karşı olan hislerim hemen değişmeye başlıyor. en azından o olayı unutana kadar.
    nasıl bir malım merak ediyorum.
  • yüzüstü kapaklanip ağzı yüzü dağıldıktan sonra yapılacak ilk hamledir.
  • hoşlanılan kız suretinde eli terlikli anne istendiğinin göstergesi. haksız da olsa susacağına ya da değişik sebeplerden küçük düşeceğine bağırıp çağırsın hep üste çıksın vs. aciz durumda kalan insanlardan hoşlanmamak sadizm kökenli bana kalırsa.
  • o kızı değil o kızın işgal ettiği konumu, o kızın bulunduğu yüksekliği sevdiğinizi gösterir. sevdiğinin beceriksizliğini bile meziyet görür gerçekten âşık biri. kusurları batmaz, sevimli gelir. işin aslı ona benzemeyen her şey sevimsizdir. onun değerinden şüphe etmeniz ise cabası... gerçek sevgi objesini altın olarak görür, çamura düşse de altının ayarı eksilmez ve değerinden bir şey yitirmez.
  • kadın, sigara içtiğinde soğuyorum diye kendimi uzaylı gibi hissederken benden daha sado mazoların olduğunu görünce kısa süreli aydınlamalı bir rahatlama yaşadım.
  • hemen hemen herkeste olan bir durumdur. kadinlarda da benzer hisler olusturmaktadir. nedeni ise insanlarin evrim surecindeki iki ayak ustunde durabilme yetileridir. gen kodlarimizda yer alan bazi ozelliklerimiz bu konuda dahi karsi tarafa mesaj gonderen bir kanal olusturmaktadir
  • sevgilimle geçirdiğimiz ilk 5-6 ay , onun sakarlıklarına kızar, ters tepkiler verirdim. zaman geçtikçe , boromir'in modifiye edilmiş sözü nick'li arkadaşın da dediği gibi , eğer canı yanarsa üzülür , bir şey olmazsa güler oldum.
  • yerden alır, öpüp, başıma koyarım.
    .
    nimet la o.
    .
    ne kafalar yaşıyonuz, bulan var bulamayan var.
  • 5 saniye kuralı geçerlidir. yere düştü 5 saniye içinde kalkarsa soğumadan devam edebilirsiniz, yenebilir hala. yok eğer 5 saniyeye geçtiyse artık çok geç, yenmez. yerden alınır 3 defa öpülür ve yüksek bir yere konulur. biz böyle gördük büyüklerimizden.

(bkz: 5 second rule)