şükela:  tümü | bugün
 • ne vakit bir kızdan hoşlansam bu teste başvururum. şu ana kadar yanıldığım hiç olmadı.

  malzemeler:

  1 kase karışık kuruyemiş,

  1 kase çöp kasesi,

  1 tane hoşlanılan kız.

  hazırlanışı:

  malzemeler aynı anda birarada olsun

  yapılışı:

  malzemeleri bir araya getirdikten sonra hiçbir şey olmamış gibi davranmaya devam ediyoruz. işte ne bileyim, "olimpos çok bozdu yeaa" diyebiliriz, "cihangir bitti artık burçin" diyebiliriz. hoşlanılan kızla ne konuşuluyorsa onlar. bildiğiniz şeyler. bir takım hebele hübele muhabbetten sonra planı uygulayabiliriz. kızcağız siz yanınızda olduğunuz için antep fıstığına ve bademe yüklenemiyor haliyle. elini atıyor kaseye, artık ne gelirse işte.

  gözümüzü kasenin içine dikiyoruz. adeta fotoğrafını çekiyoruz. neydi o, bir tuş var hani, basıyorsun ekran görüntüsünü kopyalıyor. ondan işte. diyelim saaat 3 yönünde 2 adet antep fıstığı 4 cm aşağısında badem, sol kenarında 3 adet kaju var. bu görüntüyü hafızaya atıp ben bir tuvalete gideyim diyoruz.

  evet. tuvaletten geldiğimizde derhal ilk işimizi biliyoruz zaten. görüntüyü kasenin içine tekrar ctrl v yapıyoruz. işte ak koyun kara koyun ortaya çıkıyor burada. kajudan, bademden eser kalmadıysa. leblebiler karaya vuran hamsi sürüsü gibi yüzeye çıktıysa bu iş bitmiştir. evet. maalesef hoşlandığınız kız bir adet sinsi. maalesef. inanın ben de çok üzgünüm fekat durum bu. derhal kadını kapı dışarı edin. bu yaptığının çok yanlış olduğunu ona izah edin. ondan size hayır gelmez artık. demin de dediğim gibi. şimdiye kadar hiç yanılmadım. süper bir test bu. % 100 çalışıyor.

  10 yıldır bu testi uyguluyorum. kafam rahat valla. oooh mis. doğru insanı bulana kadar sürdüreceğim elbette.
 • test sonuçlarından ulaşılabilecek yegane sonuç; testi uygulayan, uygulanandan daha sinsidir.
 • yapmak için çok geç kaldığım test. ama yine de yapıcam zararın neresinden dönersen hesabı.
 • o ortamda fındık kırmak keyfine bakmak varken böyle test uygulayan, mega hafıza denemeleri yapanlar olduğunu göstermiştir.
  helal olsun hakaten ben sonunda bi sevişme bekliyordum açıkcası. kuruyemişten nasıl varılır orası da malum.
 • - askim ben hemen geliyorum.
  + tamam bitanem.
  ...
  - jale?
  + efendim tatlim?
  - kase nerde?
  + sey...
  - ney?
  + fistik leblebi sevmem pek, ama guzelce pisirilmis silisyum'u gorunce dayanamadim.
  - silis...ne?
  + samanyolu'nda en guzelini dunya'da yapiyolar :)
  - ...!
  + askim yuzun bembeyaz oldu... ayri dunyalardan olmamiz sorun olmaz demistin?
  - ...
  + saka be, saka! kase burda.
 • hoşlanılan erkek tuvalete gittiği sırada değil de bizzat gözü önünde kasedeki bütün leblebileri bitirerek dahil olduğum test.

  (bkz: şimdi onlar düşünsün)
 • fındık ve fıstığa duyarlılık (alerji) durumları bilinmeyen kişiler üzerinde denendiğinde, yanıltıcı sonuçlar verir.

  - e sadece leblebileri yemişsin buse, ne ayak? kezban mısın nesin? hiç beklemezdim yahu, biraz seçici ol, kaju falan götür bari!

  + fındık fıstığa alerjim var, ondan. pardon. ve ayrıca elveda.

  - ama... ama... aşkımmmm, affeth!
 • karisik kuruyemis secenekleri arasindan yalnizca beyaz leblebiye meyleden, onu da gozunuzun icine baka baka havaya atip agzina isabet ettirmeye calismak suretiyle yiyen kiza carptiginda mavi ekran verdirecek testtir. o kiz bensem zaten oyuna spontane sekilde katilip sari leblebileri agzina isabet ettirmeye kasmayan adamla daha da gorusmem. badem ne lan, yivranc.
 • geçenlerde hoşlandığım ama devamını getiremediğim kız arkadaşıma farkında olmadan yaptığım testmiş. geldiğimde leblebileri götürmüştü kütür kütür, diğerlerine geçmişti*
 • kadınların sinsi olduğunu başka yollarla öğrenemeyen kırık beyinlerin çakma testi. hanım kardeşimiz seninle eve kadar geliyor ve sen onun sinsi olup olmadığını anlamak için kuru yemiş testine başvuruyorsun öyle mi? testin adını kırık testi koy bence.