şükela:  tümü | bugün
  • ergenlikten bir önceki evrede yaşam süren gariban bünyelerin çocuksu paradoksu. bir an önce büyüyüp sağlıklı bir seks hayatına kavuşmalarını temenni ediyorum.
  • erkeklerin kızlara nasıl davranması gerektiğini bilememelerinden kaynaklanan, ne istediğini bilen bir kızın o şekilde davranan birini hemen diskalifiye edeceği harekettir.
  • çocukken hoşlandığım çocuğun 'öküzlüklerini' hoş karşılamama sebep olan yüce bilgi.
  • kızların genelde öküzlerle bir arada olduğunu gördükten sonra, ben de mi bi denesem mantığıyla yapılan davranıştır.
  • reddedilme korkusu ile sergilenen bir davranis.yarin obur gun reddedilirse ya zaten ben de boyle boyle davraniyordum biliyorsun cok ta onemli degildi diyebilmek icin hepsi.
  • bilerek yapmadığım birşey. vallaha bak.

5. sınıf, özgüven diye birşeyin bünyemde bulunmadığı yıllar. sınıftan da esmer bir kıza 2 senedir aşığım.. kızımız aynı zamanda koca bir müzik aleti çalıyor * neyse, günlerden bir gün kızımız o koca müzik aletini okulun basamaklarından çıkarmakta zorlanıyor ve o sırada yanından geçmekte olan zatı muhteremden yardım istiyor. sevdiği kızın onunla iletişim kurması bu salağın işlemcileri yakıyor ve yapması gereken son şeyi yaparak kızın yüzüne bakmadan basamakları ikişerli üçerli atlayarak kaçıyor. tabi ki kızın arkadan öküz diye bağırmasına engel olamıyor bu hareket. işin daha da kötüsü bu sefer kıza kızın aşık olduğu çocuk yardım ediyor. (bkz: kafamı skeyim) (bkz: affet beni aslı) (bkz: tamam affetmesen de olur seni sevmeyi bırakalı 13 sene oldu)
  • ilkokul 3. sınıfta hoşlandığım kızı çarpışan araba pistinde perişan ettiğim durumdur.kız yarıda bırakıp gitmek zorunda kalmıstı.yaklaşık 15 yıl sonra bu kıza durumu anlattığımda hatırlamadığını söyledi.yani sıkıntı yok beyler hatırlamıyorlar,yıllar sonra şansınızı deneyebilirsiniz.(bkz: kendimden biliyorum)
    edit:imla
  • çocukken görülür. içgüdüseldir. erkekler büyüdüklerinde de hoşlandığı kıza iyi davranıyor denilemez.

zira insan insana bunu yapmaz.
    (bkz: insan insanı siker mi)

haliyle küçükken bir bamyadan ibaret olan cinsel organları kötü birşey yapmaya yaramadığından dolayı saç çekerler, tokat atarlar, etek kaldırırlar..

aaa.. bunları zaten büyüdüklerinde de yapıyorlar, öyle değil mi? adına da fetiş, sado-mazo, fantazi diyorlar.

hoşlanan erkek sever ve sevişir.
    kötü davranan erkek tamamen içgüdüleriyle ve hormonlarıyla hareket eden erkektir, amacı sevişmek değildir. vallahi değildir...
  • çocukken yapmışlığım olan eylem. 12 yaşındaydım. gittim kıza tekme attım. bir daha da bene konuşmadı tabii. o gündür bugündür kızlara kötü davranmam, ama tekmeyi yiyenin ahı tuttu herhalde o günden sonra artık onlar bana iyi davranmıyor.