• ilişkinin gidişatındaki en önemli kararların altına imzasını atıp görüldü kaşesi basan kızdır.

edit: imla.
  • osmanlı nın batıya seferlerinde belgrad ne ise bu kız da ilişkide odur.
  • mutlaka iyi geçinilmesi gereken kızdır. mesela şu an hoşlandığım kızın bu arkadaşından tiksiniyorum, o da beni sevmiyor ve benim hatunun üzerinde baya bir nüfuziyeti var. ilginç bir dilemma. bu işin sonunda o kızı götürmesem bari.
  • olmaması daha iyidir. ha varsa mümkün olduğunca uzak tutulasıdır. gidin mesela bi arkadaşınıza söyleyin o kıza yazılsın. maksat meşgul etmek*.
  • çok iyi davranılması gerekendir. eğer ki hoşlanılan kızın duyguları karışıksa, en yakın dostuna alınan bir çikolata işi çözecektir.
  • erasmus'la yurtdışına gideni cidden makbul olan kız.
  • bu konuda hiç şansım olmadı.. sevgiliyle tartışmaktan cok bu tiple papaz olmak koyuyor insana...
  • hoşlanılan kızın hayatında bu arkadaştan daha fazla yer edinmeniz ilişkinizin iyi bir ilişki olduğunu gösterir bence. (sevgili>arkadaş)
    ondan ilk hedefiniz bu arkadaşı geçmek olmalı.
  • umrumda olmayan insandir..

benim derdim hoslandigim kizladir.. o kiz arkadas tarafindan tasinacak her türlü lafa ve fikre karsi kapali oldugumu da hoslandigim kiza iletirim eger öyle bir durum yasanirsa..
    zaten baskasinin lafini dinleyecekse daha büyümemistir, hoslanmadan öteye gitmeyecektir diye ümit kesilir..
  • araya karbon kağıdı gerektirir.
hesabın var mı? giriş yap