şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
  • fena acıtır.
  • eğer kızın hoşlandığı erkek sizseniz, gözlerinizin içine bakarak sizden bahsetmesiyle gerçekleşecek garip olay.

(bkz: beni bana anlatma)

(bkz: yaşanmamıştır)
  • olay sonrası ilk şok atlatıldıktan sonra yapılması gereken bir nevi cool hand luke olmaktır, mantıklı davranmaktır. hoşlanılan erkek önce kızla birlikte iyice yüceltilmeli ardından "çok salaktır kafası pek çalışmaz ama önemli değil bence çok iyi çocuk" şeklinde araya birkaç tane fit sokulmalıdır. tepkisiz kalmak ya da "sikim gibi adamdır" demek size bir yarar sağlamaz. sakin ve soğukkanlı davranmalısınız. övüyor gibi yapıp çocuğu itin götüne sokmaya başlamalısınız. bu sayede kızın hevesi geçince de sizi iyi hatırlayacaktır ve fütursuzca sevişecektir sizinle.*

bu tavsiyeyi dinledikten 3 ay sonra hoşlandığınız kızla sevişirken aklınıza gelirim umarım. yok lan düşünmeyin sakın beni yatakta falan, teşekkür edin yeter.
  • insanda büyük tahribat yaratabilecek olan modern çağ krizidir. (aslında eski zamanlarda olabilir ama oraya yakıştı bence modern çağ) ancak böyle bir durumla karşılaşan duygusal erkek sakin olmalı ve aşağıdaki adımları takip ederek en az hasarla kurtulabilir

-öncelikle laf aralarında genellikle iki cümlenin birbirine usul usul bağlandığı yerlerde kısık sesle anlaşılmayacak şekilde mnırzınsktğminruspçocuu diye sövmek hem sizi rahatlatacak hem de konudan kopmanızı önleyecektir

-bu insan an itibariyle sizin baş düşmanınız sayılacağı için anlatılan bazı şeyler size çok sinir bozucu ve komik gelebilir ancak kesinlikle kahkahalar atarak ''ne kadar aptalmış'' '' inanamıyorum ya bu kadar olur'' gibi abartı tepkilerle gülmeyiniz bu hareketler onun konumunu değil sizin konumunuzu sarsar

-yapılacak en iyi şey anlatılan şeylere sürekli bi kusur görmüş ama söylemek istemiyormuş gibi '' hmm tabi olabilir '' '' demek öyle ha iyi iyi aslında'' gibi yuvarlak cümlelerle yaklaşmaktır zamanla kız ne olduğunu anlamayıp cocuktan soguyacaktır

-ama ille hırs küpüyüm ille malkoçoğlu diyorsanız gidin dövün elemanı kızı da siktir edin kurun sofrayı açın rakıyı kafanız rahatlar be hiç olmadı
  • berbat bir durumdur ama kişi kendisini kontrol etmelidir ve çok dikkatli olmalıdır. öyle her ağzına geleni söylememelidir. çünkü kız o kişiden hoşlanıyordur ve yapacağınız ters yorumlar onu bir anda celallendirebilir. haaa siz de tabii her erkek gibi çaktırmadan çocuğun kötü yönlerini arayabilir veya tanıdığınız biriyse kendisini hafif hafif kötü tanıtabilirsiniz kıza. ama tekrar söylemekte fayda var çok dikkatli olunmalıdır.

itiraf.com notu: zamanında ben de, gözlerimin içine bakıp başka bir erkeği anlatan o güzel kız için böyle şeyler hissetmiştim. ama işte çocukluk zamanının acemiliğiyle çocuğa kötü bir şey söyleyemek isterken kızın kalbini kırdım. aynı sınıfta olmamıza 1.5 sene boyunca selam bile vermedi. daha o yaşta insanı en çok üzen birkaç şey peşpeşe gelmişti: sevdiğini söyleyememek, sevdiğinin kalbini kırmak ve sevdiğin tarafından dışlanmak. o gün aldığım dersin adı ''bir ilişki başlamadan nasıl 3-0 olur'' idi. hiç unutmadım olanları... ta ki 4-0 olana dek.
  • söz konusu kızın, karşısındakinin kendisinden hoşlandığını anlayıp, bu kişi duygularını açmadan önce duruma müdahale etme yöntemi olması muhtemel hareket.
    belki gerçek, belki de o an uydurulmuş ikinci bir erkek anlatılmaya başlanarak karşıdaki kişi bir nevi kibarca reddedilir uzaklaştırılır, uzun vadede iki taraf için de iyi olur.
  • duymadan once sahsin yaninda bulunuldugu icin parildayan umutlu gozlerin duyduktan sonra bi cocugun yalvarip yakarip annesine aldirdigi dondurmanin bi yalamadan sonra slop diye yere yapısma durumundaki hayal kirikligi sonrasinda gozlerin donuklasmasi ve icinizden kuvvetlice bi hasssiktir demenize sebep olacak olay
    (bkz: aci yok rocky)
41 entry daha