şükela:  tümü | bugün
  • hazır ekşi bozmuşken ve hâl-i hazırda hoşlanılan kız başlıkları sol freymde arz-ı endam etmemişken konuşmamız gereken hadise, keh keh.

asıl başlık "hoşlanılan kızın köprülerimizi kıskanıyorlar demesi" olacaktı ama başlık sınırına takıldık.

her neyse er kişiyi ikilemde bırakabilecek bir demelerden demedir bu.

kimisi için büyük resmi gören über femme fatale de olabilir bilemiyorum tabi.

fakat bazıları için götüne vura vura koşan ve kaçan şener şen enstantanesi daha cazip gelebilir, evet.
  • "hoşlanıyorsan git konuş bence buraya ağlama" denmesi gereken başlığımsı
  • kancık olduğunu en baştan anlayacak kadar uyanık olmadığım karadenizli bi çomar kahpem olmuştu.

bir gün kanlıca'da yoğurt yerken;

"alevi değilsin değil mi?" diye sordu.
    şok oldum amına koyayım şok.

yani "umarım değilsindir" der gibi sorunca ben de "ne alevisi yaaa mum söndücü müyüm ben?" deyiverdim.

böyle deyince kendisi gibi "hayvan" olduğumu sanıp dahada yanaştı bana kancık.

insanları mezheplerine göre yargılayanlara yapılması gereken şeyi yaptım, acımadan elime geçen fırsatta hunharca pompaladım.

bunun kapağını açıp bir müddet genişlettikten sonra evlenme lafı falan etmeye başladı.

"xx ben alevi'yim, seni pomplayabilmek için yalan söyledim kusura bakma, ya da bakarsan bak amk" deyip yol verdim.

kısacası çomarlara acımayın, sikin.

edit: imla