şükela:  tümü | bugün
  • belki de kader denilen o çizginin çok farkli yerlere dogru gitmesine sebep olabilecek boktan durumdur.

hergün işe giderken serviste görüyorsundur onu. hergün kafanda farkli farkli senaryolar yaratirsin bir sekilde muhabbete girebilmek için. ama her adim yaklasisinda dilin bi tarafina kaçtigindan bir türlü beceremezsin. bir süre sonra artik sabah uyandiginda mutluluk sebebin olan kisiyi görebilme imkanin olan tek ortak noktan da ortadan kalkinca ne kadar çok hoşlandığının farkina varirsin.
    herseye ragmen sanal ortamlar sagolsun bir sekilde iletisime geçersin. birkaç mesajlasmadan sonra, birseyler içmeye davet edersin. o ise sevgilisi oldugu için kibarca reddeder. aslinda hosuna da gider sevgilisi varken seninle bulusmamasi. üstüne üstlük serviste onu ilk gördügün zamanlarda sevgilisinin olmadigini ögrenip daha da kahrolursun. o zaman neymiş hayatta bazen fırsatlar hakikaten bir kere geliyormuş, kaçırmamak lazımmış. bazen hayatınızı derinden etkileyebilecek şeyler olabilir.
  • hoşlanılan kızın sevgilisinin olmamasından daha iyi olan durumdur. en azından umut bağlamazsınız,kendinizi hayallere sokarak platonikliklikte coşmazsınız.zamanla geçer gider..
  • (bkz: buda mı gol değil)

değil anasını satayım her seferinde ''onun sevgilisi varmış masca ya :(''
  • her zaman olur. sonrası sadece senin acı çekmen olarak devam eder.
  • çok acıdır.

ilginçtir ki hoşlanılan kişinin yüzündeki mutsuzluk insana umut verebilir. işte şimdi ayrıldılar diye düşünebiliyor insan. haliyle yüzündeki mutluluk de acıtıyor bazen.

ne bileyim belki de ben sorunluyum. ben sorunlu olacağıma umarım ilişkileri sorunludur. yani olmuyorsa olmuyordur. neden zorluyorsunuz ki. hiç yani. lütfen ayrılın lan. belki herkes için en iyisi olacaktır. ay hadi inşallah.
  • değişik şekillerde başıma gelen durum.

öncelikle hoşlanmadan ziyade konuşma aşamasındayken hani böyle flört başlangıç dönemi diyim hah işte tam o sıralarda muhabbet kesilir öğrenirsin ki hatun kişisi sevgili yapmış bir değil iki değil üç değil tam 4 farklı kızda başıma geldi bu durum.

ben de denemeyi bıraktım zaten denesem de büyük ihtimalle friend zone olacağız.

o yüzden şansımı sikeyim.
  • kedilere yürümek için yegane sebep hazır mart ayı da gelmiş
  • dünden beri ağzıma sıçmış olan gerçek. ya 2 günle kaçırdım be. o kadar laflar hazırlamıştım, hunharca yürüyecektim kıza. hop, sevgili yaptı. ulan be. böyle bir farkla da kaçırılmaz ucu ucuna resmen. ayrıca o instagram'ın story özelliğini ilk düşünen adama lanet olsun. bir story, bir gencin ağzına sıçtı be.

hayır, en çok üzüldüğüm kısım, şimdi yaz sonuna kadar platonik takılırım bu hatun için ben. yaktın beni mavi. uzun süredir kimseden böyle hoşlanmıyordum, gittin sevgili yaptın.

mutlu musun? mutlusun.

hassiktir be rıfat abi. rakı kaç para haberin var mı?
  • tam tersi olduğu durumlarda var tabi
  • evlenmesi gördüm sevgilisi ne ki!