şükela:  tümü | bugün
  • tam hesaplayamadım ama en rezil rüsva haller listesinde her daim kafaya oynar bu kaybediş. bir çeşit çöküş.

+ ya tunç şunu açar mısın ya?
    - hııııınkkkkg
    + ...
    - ınnnngghghhgğ
    + ...
    - ...

geriye kalan bir avuç sessizlik :(
  • günümüzdeki acımasız, vahşi dünyada hayatta kalmak isteyen sözlükçülere dev hizmet:

baktınız zorlanıyorsunuz, açılmıyor kavanoz. hemen bir bıçak ile kavanozun kapaklarının kenarına 4-5 kere vurun. kavanozun içindeki basınç dengelendiği için kolayca açılacaktır.

tanım: nice yiğitleri, dağ gibi adamları "yer yarılsa da içine girsem" diye yalvartabilen durumlardır. ben değil bu arada, bir arkadaşım. valla. hı hı.
  • + ya tunç şunu açar mısın ya?
    - hınnnnkkkg
    +....
    - haamuğeannnkk
    +... açamicaksan söyle yani

o sırada içerden mutfağa doğru yaklaşan ayak sesleri duyulur ve akabinde mutfağa bir yağız delikanlı girer:
    * hey tatlım nasılsın (tek hoşlanan sen misin yarraağm), tunç noldun la turuncu gibin ahahahaha (esprini sikeyim), dur abi ver kavanozu
    - al amuğakasfas buyur
    * merve sen de şurdan bi çatal, bıçak neyin ver.
    + al ihihihi (sıçarsın tunç)
    * (çatalın arka kısmı itina ile azıcık aralık olan yere sokulur, çevirilir ve akabinde pıt diye ses gelir)
    * buyur güzelliks.
    + ay sağol ihiihe
    - ...(senin artisliğin benim hayatıma renk katar ulan yavşak)
  • kızın kavanozu kapak kısmından 10-15 saniye ocaktaki ateşe tutup çektikten sonra "tık" diye açtığını görünce harcanılan efora yanıp kahrolmaktır muhtemelen.
    edit: bu kıyağımı unutmayın. çakmakla da ısıtabilirsiniz kapak kısmını.
  • + şunu açar mısın ya?
    - ver bakiyim. hiirrrrrssssskk....haaytttttttt...
    + ...
    - ben açamadıysam kimse açamaz bunu.

(içeriye ikinci bir erkek kişisi gelir ve uzatılan kavanozu saniyeler içinde açar)

- ben yordum tabi kavanozu sana açması kaldı ehe ehe ehe
  • insanın en zorlandığı anlardan biridir.
    - açamayacaksan meşgul etme, sırada bekleyenler var.
    + taş yok mu taş, taş olsa a. bile korum ben bunun.

edit: erkeklik testini geçememektir.
  • kavanozun kapağı ile cam arasını bir bıcak yardımı ile hafifçe araladığınızda çıkan "pıt" sesi ve kavanoz kapağının ortasının hafifçe kabarması, çevirdiğinizde açılması neticesiyle karşı karşıya kalınmayacak da durumdur.