şükela:  tümü | bugün
  • öncelikle "neresiyle yeseydi ayaklarıyla mı eki eki" demeyi aklından geçirenlere şimdiden teessüflerimi iletiyorum.

bence sevinilecek bir şey. ruh var demek ki kızda. canım benim.

(çorbayı avuçlasın demiyorum. tavuğu, balığı çatalla eşelemesin diyorum.)
  • gayet doğal bir harekettir, hatta bu eylemi yapan kişi ile bu yabancılaşmış şehirden kaçılabilir.
  • hoşlanılan kızın işaretten başlayıp serçeye kadar tüm parmakları cup cup'lamasına şahit olmakla devam edecek hayat tecrübesi. ahah korktun bi.
  • olası ilişki durumunda sevgili yanında zart zurt osurabilme formatına hızlı geçiş olacağının göstergesidir.
  • pek çok kimseye kafayı kırdırtabilir. "yemeğini eliyle yiyen, benimkini neyiyle yemez ki" diye düşünmesi muhtemel çok adam biliyorum. hatta "aptalca hayaller peşinde koşmayan bir kalp gösterin, ben de size mutlu bir insan göstereyim."
  • kız pakistan'lıysa, kaçınılmaz bir görüntü olacaktır.
  • mini öykü: çekinmem yerim diyen güzel kızla aşk
    umut sarıkaya menşeili bir öykü
    konuya kendince açıklık getiriyor

hemen açıklama da getireyim bu öyküde seyyardan yemek yemeyi seven buse mert tarafından topkapı dolmuş durağına taşlık yemeğe götürülür
  • biri bir kızdan hoşlanmış ve daha sonra kızı yemeğini imaj kaygısıyla değil rahat ettiği şekilde yerken görmüş.olay bundan ibaret.
  • ekvator kuşağındaki ilkel kabilelerde erkeklerdeki agresif tavırların nedeni budur.