şükela:  tümü | bugün
  • hoşlanılan kızın sizinle ilgili ne düşündüğünü öğrenmenin en temiz yollarından biridir. tabi dış mekanda yemek kaydıyla, evde bir spagettinin iki ucu olunduysa zaten spagetti teferruattır.

efendim bendeniz biraz öküzleme yemek yiyen, ağzına yemeği tepip ağız dolusu onu yemeyi seven birisi olaraktan, bir kızla belli bir süre hoşlaştıktan sonra onu benim spagetti yiyebileceğim bir yere götürürüm. tabi ince ince çatal ve kaşık eşliğinde spagetti yemeyi sevmeyen * ben aynen abanıyorum spagettiye. malum spagetti ağız göz bırakmıyor (ne kadar çaba göstersem de sıçramalar, hürrp diye toplamaya çalışmalar falan), ki insanlığı, nezaketi ve tabi ki görgüyü elden bırakmayarak bir elimdeki peçeteyi eksik etmeyip sürekli silinmeye çalışıyorum, ama nafile tabi ki.

neyse, yemek sonrası bu hatun kişi benimle vakit geçirmeye hala istekliyse, artık bu hatun kişiyle işleri "hoşlanılan" seviyesinden ileriye götürme girişimlerine ağırlık vermemek için bir sebep kalmamış demektir.

sözün özü sevgili suser dostlarım, kadınınız olma adayı olan hatunların karşısında spagetti yiyerek onların size ne gözle baktığına rahatlıkla karar verebilirsiniz.

son olarak, (bkz: denedim yüzde yüz çalışıyor)