• (bkz: hoşlanmıyor)

üzerinde çok düşünülmemesi gereken sorunsal.
    dost acı söyler. hoşlanıyor olsa, insan bunu anlar diye düşünüyorum.
  • asıl sorun "hoşlanıyor muyum, hoşlanmıyor muyum" dur. karşıdakinin ne hissetiğinin zerre kadar önemi yok. bu onun problemi.siz kendi duygularınızı yaşayın. siz üzerinize düşen sorumluluğu alın ve atmanız gereken adımları atın. oturup iki kişilik bir hesabı tek başınıza çözmeye kalkmayın.
  • eğer karşınızda bir erkek varsa ve hoşlanıyor mu hoşlanmıyor mu diye düşünüyorsanız büyük ihtimalle hoşlanmıyordur. erkekler hoşlanıyorsa bir şekilde bunu belli ederler. o yüzden ondan bir şey beklemeyin.
  • hayat boyu bu sorunsal ile karşılaştım. %87,5 hüzünle bitmiştir. sonunda açılan hep ben oldum. işin aslı da karşındaki insan seni o notaya kadar getiriyor, hadi söyle artık demediği kalıyor neredeyse, hatta söylemeyi kafana koyup gerçekleştirmeye çalıştığın anda bunu direk yüzüne de söyleyebiliyorlar, ama sonrası hüsran. ego tatmini gibi bişey.
    yine öyle bir durumdayım, ama eskisi gibi kendimi kaptırmıyorum. sanırım bu kazık koleksiyonu yaptığım için böyle. kendisi söylesin. zaten bu kızla yaşadıklarım, aslında yaşamadıklarım çok komplike. ne bok yediğini bilmiyorum, ya da yine ergen gibi hayallere kapılıyorum.
    kisin bini siviyi hici. he amk kesin.
  • "hoşlanıyor mu yoksa hoşlanmıyor mu?" diye soruyorsan kendine, çok büyük ihtimalle hoşlanmıyordur.
  • aşkın en güzel evresidir. karşılıklı açıldıktan sonra her şey netleşince tadı kaçar gibi.

net bir formülü de yoktur, ne kadar süreceği de bilinmez. karşınızdaki kişinin çekingenlik -ya da hanzoluk- derecesine göre değişir. hele bir de karşı taraf boğa burcu gibi çok yavaş hareket eden bir burç mensubuysa bir yıl az bile.. bununla aramızda bir şey yok galiba, ben kendi kendime gelin güvey olmuş olmayayım sakın dersin, başka bir kişiye niyeti bozsam diye düşünürsün, esas kişiden minicik bir ipucu gelir, oturursun kıçının üstüne. beklemeye devam. yok bu böyle olmayacak en iyisi netleştireyim konuşayım dersin. bu kez karşıdaki korkar cesaretinden, geri çekilir. bekleseydim daha mı iyiydi acaba dersin. böyle gider bu. bir de karşı tarafın cidden hoşlanmama ihtimalini kabul edip sonuçlarını göğüslemek var ki..

zordur yani. allah sabır versin çekene. mide ağrılarına kalırsınız. en iyisi ıssız bir adaya yerleşmek. sürprizsiz, inişsiz, çıkışsız, dertsiz, tasasız, tatsız.
  • şuan derdini çektiğim konudur. bu kız bana bakar mı olayını geçtim. kızla konuşuyorum da hoşlanıyor mu acaba ? gece uykularımı kacıran sorun.
  • ya hoşlanmıyordur ya da ne halt ettiğini kendisi de bilmiyordur.
  • çıkmaz sokak. hoşlanmıyorsan neden adım atıyorsun, hoşlanıyorsan neden karşılık vermiyorsun... gibi uzayabilecek anlamsız , sessiz tartışma. bu tür kararsız insanları çevrenizde barındırmayın arkadaşlar. değmez.en son böyle bir olay yaşandığında iltifat etmelere doymayan karşı taraf; ya arkadaşız yanlış şeyler hissettirdiysem kusura bakma ,demişti. açıkçası ben iki aydır tanıdığım insanlara kalpler atıp romantik ortam videoları atmıyorum. arkadaşlık bu değil. bu basbayağı ' sen şu cebimde dur' hareketi.
hesabın var mı? giriş yap