şükela:  tümü | bugün
  • ağız ve diş sağlığı merkezi.
  • bakırköy'deki binası tam bir efsane dış cephe kaplaması olarak.
    tam bir you had one job hadisesi.

https://instagram.com/…51wkvjl3j/?taken-by=teritori
  • hasta kabul koşulları keyfî olan hastane. bugün bu diş hastanesinin fatih şubesi tarafından hasta olarak kabul edilmedim. şikayet maili yazdım, gelen cevabı burada paylaşacağım.
  • yaptırdığım bir kanal tedavisi sonucunda beni et yemekten nefret ettiren sonrasında tam 7 kez revize işlem için gittiğim hala sorunu çözememiş diş sağlığı ticaret merkezi.
    keşke kendi dişçime gitseydim.bir kanal tedavisi hayatı bu kadar etkilermi demeyin , sizi küfürbaz bile yapabilir.
    işin ilginç tarafı kendilerinin müşteri memnuniyet birimi de yetersiz kalıyor bu durum karşısında.
  • baştan aşağı tedaviye başladığım hastane. ali ağaoğlu nun deyimiyle biraz geçirecekler ama olsun yeter ki ağrısız sızısız yaşayayım. ağrıyan tarafımı tedavi edip ağrımayan bir tarafımı da ağrıttılar şimdilik ağrıdan hayat kalitem yerlerde alıştım resmen ne kadar şeyim yav.
  • aklı olan şu hastaneye telefon numarası vermesin. avcılar belediyesinden sonra ülkenin en büyük spammer kurumu olabilirler.
  • bu aralar avrupa kanallarında reklamları dönen hastane.

reklamda biri oynuyor. gelişiniz bizden, gidişiniz bizden, gülüşünüz bizden diyor.

çok güzel gülüyor. çok güzel, gülüyor.

evet.
  • avrupa kanallarında reklamlarını gördüğüm hastane. gaye turgut evin oynuyor reklamlarında, bu kadar güzel bir gülüş olamaz! yurtdışında yaşayan suserlara benden tavsiye bu arada, türkiyeye geliş ve gidişlerini karşılıyorlar kampanya kapsamında, arada tatili de beleşe getirebilirsiniz.
  • utrechtte şubeleri var, görünce çok şaşırdım. adamlar taaa hollandaya şube açmışlar. ne alaka diye girip sitelerine baktım, çinde bile ofisleri var. heralde türkiyeden çıkan en büyük diş hastanesi. gittim tanıştım başhekimiyle, hemen aldılar diş beyazlatmaya, biraz sızladı ama süper yaptılar. ilgi alaka baya iyi.
  • sağlam dişimi elime vermişlerdir. başka da bir söyleyeceğim yok.