şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'de kimsenin aç kalmayacağının en güzel göstergesi olan hosting firması. nasıl ki sırrı süreyya'ya göre idris naim şahin bu ülke insanına "o bakan olduysa ben her şey olabilirim" diye umut veriyorsa, hostmana da bana "bu ülkede herkes para kazanabilir" diye düşündürüyor. o nasıl bir servis kalitesi, o nasıl bir müşteri yaklaşımı.. aman allah'ım..
  • bir senedir kullanıyorum, daha bugün yeniledim hatta 1 sene için daha. çalıştığım şirket güya türkiyede adı sanı en çok bilinen firmayla çalışıyor ama kusura bakmasınlar hostmana'nın tırnağının ojesinin yeni sökülmüş ucu kadar olamazlar.

seviyorum sizi.
  • gerçekten çok yardımcı olan çalışanları bulunuyor,benim gibi bu konuda amatörler için çok destek oluyorlar,teşekkür ederiz kendilerine.
  • an itibarı ile müşterileri olduğum şirket.
  • müşteri hizmetleri gece 3:07 de bile hizmet verebilen şirket.

(bkz: sana puanım dokuz kankam)
  • severek kullanıyoruz kendilerini.
  • kendilerinden birkaç farklı hosting ve alan adına sahip olmama ve gecenin 2 lerinde bana yardımcı olan teknik desteklerine istinaden arkadaşlarıma da bu firmayı öneriyordum. fakat gel gör ki inboxtaki maillerin silinmesini bir türlü çözemediler. transfer için şifre istiyorum, ona bile yardımcı olmuyorlar. kaliteyi çok düşürdüler.