• gerçekten çok yardımcı olan çalışanları bulunuyor,benim gibi bu konuda amatörler için çok destek oluyorlar,teşekkür ederiz kendilerine.
  • an itibarı ile müşterileri olduğum şirket.
  • müşteri hizmetleri gece 3:07 de bile hizmet verebilen şirket.

(bkz: sana puanım dokuz kankam)
  • severek kullanıyoruz kendilerini.
  • türkiye'de kimsenin aç kalmayacağının en güzel göstergesi olan hosting firması. nasıl ki sırrı süreyya'ya göre idris naim şahin bu ülke insanına "o bakan olduysa ben her şey olabilirim" diye umut veriyorsa, hostmana da bana "bu ülkede herkes para kazanabilir" diye düşündürüyor. o nasıl bir servis kalitesi, o nasıl bir müşteri yaklaşımı.. aman allah'ım..
  • kendilerinden birkaç farklı hosting ve alan adına sahip olmama ve gecenin 2 lerinde bana yardımcı olan teknik desteklerine istinaden arkadaşlarıma da bu firmayı öneriyordum. fakat gel gör ki inboxtaki maillerin silinmesini bir türlü çözemediler. transfer için şifre istiyorum, ona bile yardımcı olmuyorlar. kaliteyi çok düşürdüler.
  • 1 yıllık host satın aldığım ancak 2 ay sonra hizmeti sonlandıran 'kesintisiz hizmet' mottolu hosting şirketi.

telefonla ve mesajla bildirim yoluna gittim. telefonla direkt yüzüme kapattılar, mesajıma dönmediler. işte böyle bir şirket hostmana. 3 kuruş fazla verin, böyle rezilliklerle uğraşmayın.
  • hostmana izmir lokasyonlu bir hosting firması.
  • direct admin panel kullanan, en basit php versiyon değişikliğini bile panelden yapamadığım, 18 saattir php versiyon değişikliğini yaptırtmaya çalıştığım hosting firması. 7/24 destek için 2 saattir çevrimiçi operatörlerin cevap vermesini bekliyorum. ha 20 dakikadır da telefonla aradığım destek için ilk sırada bekliyorum. firmayı kapattıysanız en azından web sayfasına bir ibare koyun da çok uğraşmayalım.

850'li destek telefonundan ulaşamayanlar sayfanın en sağ altındaki 6pt fontla yazılmış cep telefonundan ulaşmayı deneyebilirler.

edit: direct admin paneldeki destek bildirimi çalışmayan hosting firması. sadece web sitesindeki destek kısmından açılan talepleri görebiliyorlar. ben de diyorum niye 18 saattir bekliyorum. çalışmıyorsa o kısmı kaldırmanız, o kısmın çalışmadığını müşteriye anlatan bir yazı koymanız veya erişilemez konumuna getirmeniz gerekir ki millet böyle beklemesin.
hesabın var mı? giriş yap