*

şükela:  tümü | bugün soru sor
  • düşük profilli başbakanımızın az önce sarf ettiği söz.
  • surdan itibaren gelen "en zorlandiginiz proje hangisi olabilir" tarzi bir soruya, "hosuma gitmeyen proje 15 temmuz" diyen ve sonra hep beraber kahkahalarla gulen son basbakan beyani:

video icin

yorum yapmiyorum
  • binali yıldırım'ın anadolu ajansına verdiği röportajda kendisini en çok zorlayan projenin 15 temmuz olduğunu söyledi.

edit:röportajın tamamı 28. dakika 30. saniye.
  • (bkz: haydaaa)
  • ardindaki erkek develeri gostererek bunlar disi dese, evet bunlar disidir, erkek diyen haindir, israil doludur, teroristtir, fetocudur diyecek destekcileri oldugu muddetce, ne derse desin bi etkisi olmayacaktir.
  • bilmediğimiz bir şey söylememiştir. bilmeyen kesimin de zaten bundan haberi olmayacaktır. biraz daha konuştursalardı keşke mesela 15 temmuz'da köprüde asker boğazlayanlarla 24 haziran'da ağır makinelerle havaya mermi yağdıran çelik yelekli kişiler aynı sadatçılar mıydı ?
  • dili surcmustur. yoksa fetö ile bir alakalari yok.
  • bakmadım gerçekten öyle demiş olabilir biliyoruz kendisinin konuşmalarını yapabilir.

troll kardeşlerimiz gelir birazdan yahu arapçada proje kelimesinin 15 tane manası var burda şair böyle böyle demek istemiş derler daima savundukları şekilde.
  • can dündar isimli teröristi kaynak gösteren haberdir.

biz sizin "kurdaki artış ekonomimizin yumuşak karnıdır. bu durumu kabul etmiyorum." diyen bakana "kurdaki artışı kabul etmiyorum" dedirtmişliğinizi de biliriz.

siz can dündar isimli teröristi okumaya devam edin. bu teröristin yönettiği gazeteleri okumaya da... ve her haltı çarpıtıp kafanıza göre eğip bükmeye de... her şartta gerçekleri yüzünüze vurmaya devam edeceğiz.