şükela:  tümü | bugün
  • pundix ( $npxs ) ‘i btc bazında da trade edebildiğimiz ( hatta market olarak en büyük yüzde burada ) bir crypto exchange. arayüzü vs baya temiz geldi. coinbene’den portföyü buraya çekme kararı aldım. lowcap coinlere yatırım yapmak için fena değil. buradan üye olarak tüm komisyonunuzu borsaya bırakmayıp bana da bir hayrınız olabilir. yok baba borsa kazansın diyorsanız da saygılar.
  • yeni üye oldugum kripto para borsası.birde burayı deneyelim bakalım.
  • cripto exchange.

uzun zamandır piyasa ciddi zararlar yazıyor.

binance gibi yüksek hacimli borsalar da insanlar farkında olmadan ellerindeki paraları büyük oyunculara kaptırmakta. para kazanmanın kolay olmadığı bu piyasada farklı yaklaşımlarda bulunmak zorundayız.

bir süredir alım yaptığım ve bugün itibariyle alımını tamamladığım bir coin bulunuyor. bu coin bir borsa coini. bildiğiniz üzere borsalar kendi coinlerinin değerlerini korumak için farklı yollar deniyor ve yüksek oranda da başarılı oluyorlar. örneğin coinex borsasına ait cet coini 60 satoshilerden 2.400 seviyelerine geldi.

hotbit.io borsası mayıs ayında ico üzerinden 0.004 usd civarında kendi coinini sattı. toplam piyasa adedi 2.500.000.000 adet olan bu coinin şu anki fiyatı 0.0044 seviyelerinde. kısaca ico fiyatının hemen üzerinde bir fiyatta.

borsa madencilik yapmak isteyen kullanıcılara önümüzdeki günlerde hotmine adında bir platform açıyor. bu platform madencilik yapmak isteyen kullanıcılarına ellerinde 10k dan 1.000.000k ya kadar htb coin tutanlara %5 den %20'ye kadar ekstre karlılık sağlıyor olacak.

siz sormadan ben söyliyeyim :) htb yatırımım 40 ethereum civarındadır. çok kısa sürede 4-5 kat beklentim bulunuyor.

ytd.

borsaya kayıt olmak için link;

refli linktir hotbit.io

refli ya da refsiz link üzerinden borsaya kayıt olabilirsiniz. bu entry yazmış olmamdaki tek neden coine delicesine güvenmem ve sizlerin de en azından bu fırsatın ucundan kıyısından yakalamanızı sağlamayı dilemem.
  • ilk ref'imi verdiğim yeni exchange'dir
    https://www.hotbit.io/register?ref=245015

htb token'i bnb ya da cet gibi bi performans gösterir mi zamanla görücez.
  • htb token scam olduğu gibi borsa da dolandırıcıdır.

bu borsanın 1. mining programına katılanlara bonuslar ve kazandığı diğer ödüller verildi, 2. mining programı beklenirken aradan 10 gün geçtkikten sonra birçok kişinin cüzdanındaki ethereum ve mining için kullanılan hmt adlı tokenleri silindi. silinen miktarlar türk parası ile 100 binlerce lira bu arada. allahtan ben bu kişiler arasında değildim ve bütün bakiyemi çekip buradan kaçtım.

ilgili kişilere durumu ilettik ve araştırıldığını söylediler, aradan 9-10 saat geçmesine rağmen cevap verilmedi, bu sırada 2. mining programı açıklandı ve miningde kullanılan hmt adlı token bu programa göre bir anda değer kazandı yüksek fiyattan büyük ölçüde hmt satıldı.

bunun hemen ardından hesaplarından ethereum ve hmt'si silinen arkadaşlara 1. miningde verilen ödüllerin yanlış olduğu hesaplarından silinen bakiyelerin tekrar geri gelmeyeceği söylendi.

artniyete bakar mısınız ? olayın gerçekleştiği ilk anda araştırıyoruz diyen ilgililer 9 saat sonra bunu planlı bir şeymiş gibi aksettirerek olaydan sıyrıldı, bu arada o hesabından hmt silinen arkadaşların hmt'lerini sattılar millete bir güzel soydular soğana çevirdiler.

bunlara destek olup çanak tutan birde telegram grubu vardır ki evlerden ırak, resmen çete gibiler derdini anlatanı anında uçururlar (bahsettiğim türk telegram grupları, hbt türkiye ve hotmine türkiye grupları)

işin özü buraya bulaşmış ya da bulaşmayı düşünecek kişilere uyarı niteliğindeki bu yazı bir not olsun.