şükela:  tümü | bugün
  • hotel transylvania'nın gişe başarısı üzerine çalışmalarına başlanmış devam animasyonu.

2015 gibi vizyona girmesi planlanıyor.
  • ohannes. bugünlerde aldığım en güzel haberlerden biri. ilkini bayıla bayıla izlemiştim.
    artik sinemada film yerine animasyon filmi izlemeyi tercih eden beni ziyadesiyle mutlu etmiş bi haber bu.

animasyon sevenler ilk filmi izleyip ikincisini de kaçırmasınlar derim ben.
  • ilkini fazlaca beğenmem sonucunda ikincisine de vizyona girince koşa koşa gittiğim film.

birinci filmin devamı işlenmiş. bu sefer yarı insan-yarı vampir olan torununun vampir özellikleri göstermemesine üzülen drakula'nın yaptığı plan ve torununu eğitime sokması anlatılıyor.

öyle kahkahalarla gülmedim ama her sahnede istisnasız yüzümde bir tebessüm vardı. her karakter öyle tatlıydı ki, umarım devam filmleri gelir de böyle güzel animasyonlardan mahrum kalmayız.

demem o ki; animasyonları seviyorsanız hele de ilk filme bayılmışsanız kesinlikle salondan mutlu ayrılırsınız.
  • 7/24 calışan markete girildiği sahnede market sahibinin türk oldugu apacık görülmekte olundugu sevimli animasyon filmi.
  • ilkini izleyip beğenen biri olarak ikinci filmi de izlemeyi planlıyorum. zaten sinemada fragmanını da gördüm. tanım; en kısa zamanda izleyip değerlendirme yapacağım animasyon şeysi.
  • ılki cok guzeldi.ama ikincisi ilki gibi guzel degil.ilk filmi cok begenmistim o yuzden ikimcisinede beklenti icinde gitmistim.filmin afiside guzel.bazi eglenceli sahneleri vardı.ama film ilk filmin tadini vermiyo hatta ilk filmin aksine bunda ikinci yariya girmedik . otel transilvanya 2 sanki serinin ikinci filmi degilde filmin dizi versiyonunun ilk filmden belli oranda faydalanmis 3 bolumunun birlesmis hali izlenimini birakti.ikinci filmi bir devam filmi degilde otel transilvanyanin dizisi sanki
  • sizi sürekli bunaltan gezmek isteyen küçük kardeşiniz/yeğeniniz ya da çocuğunuz mu var? onu alın bu filme götürün. şahsen ben tek başıma gittim ama yine de elimde olsa bütün çocukları götürmek isterdim. gayet güzel bir animasyon filmdi kanımca.
  • kotu diyenler gotumu yesin dedigim animasyon. cok komik lan :)