şükela:  tümü | bugün
  • hotel transylvania 3: summer vacation

ilk fragmanı yayınlanmıştır.

http://www.imdb.com/title/tt5220122/?ref_=nv_sr_3

çok heyecanlıyımmmmmm
  • "sony pictures animation yapımı hotel transylvania 3: summer vacation / otel transilvanya 3: yaz tatili, en sevdiğimiz canavar ailesini lüks bir canavar yolcu gemisinde yaz tatiline çıkartıyor.
    böylece drakula bu kez herkesin tatilini kendi otelinde karşılamaktan kurtuluyor.

drakula’nın canavar güruhu sakin deniz yolculuğu sırasında –canavar voleybolundan, egzotik günlük gezilere– yolcu gemisinin sunduğu tüm olanaklardan yararlanıyorlar.
    fakat bu rüya tatil, mavis, drakula’nın geminin insan kaptanı ericka’ya abayı yaktığını fark ettiğinde tehlikeli bir hâl alıyor; çünkü ericka hepsini tehdit eden müthiş bir sır barındırıyor."

filme dair her şeyi içeren yapım notu için..
  • tiesto’nun yaptığı tear it down adlı harika bir şarkıya sahiptir.
  • hareketli muzikleriyle hotel transylvania 1 ve hotel transylvania 2'nin bir adim onune gecen cok eglenceli animasyon filmi.

filmdeki bazi sarkilar icin
    1. i see love
    2. tiesto - seavolution
    3. tiesto - tear it down
    4. tiesto wave rider
    5. los del rio macarena
  • sony animation'dan çıkan bir film.
    sinemada ben hariç herkes çocuktu yetişkin olarak sadece ben vardım ve sanırım filmin tadına tam olarak ben varabildim.
    90lı yıllarda çocuk olan tayfanın anlayacağı göndermeler, farklı filmlere göndermeler, kelime oyunları falan derken bildiğiniz yetişkin animasyonu olmuş.
    çok beğendim, hele de sonu ayrı bir güzeldi.
    puanım 8/10.
  • keyifliydi ama ilk 2 filme göre aşırı sönük kalmış bana kalırsa. sanki yan karakterler biraz geri planda kalmış, tüm yükü sırtlanan drak da meseleye yetişemiyor gibi.

ama beni rahatsız eden ilk 2 filmde şıp diye çevirilen zink'in bu defa zink diye kullanılması. hatta ufak kurt yavru oğlana şıpşıpcım diyordu. gayet tatlı bir şekilde çevirmişsiniz tutup son filmde zink diye kullanılması kulağıma battı.
  • üstteki entrye noktası virgülüne kadar katılıyorum.
    şıpşıp dururken "zink" de neymiş yaa.
  • ilk iki filmin yanından bile geçemez ama cruise tatili hayalleri kurduğum şu döneme çok güzel denk gelmiş ve beni mutlu etmiş bir film. genel konsepti de içimi okumuş gibi.

ilk iki filmle ilgili hoş anılarım var. evden uzaktaki ilk yılımda bütün gün eve tıkıldıktan sonra sabaha kadar film maratonu yaptığım sıkıcı karlı bir gecede izleyip çok sevmiştim. içimi ısıtmıştı. dördüncüsü beşincisi de çekilse bende hatrı var o yüzden.