• hotel transylvania 3: summer vacation

ilk fragmanı yayınlanmıştır.

http://www.imdb.com/title/tt5220122/?ref_=nv_sr_3

çok heyecanlıyımmmmmm
  • keyifliydi ama ilk 2 filme göre aşırı sönük kalmış bana kalırsa. sanki yan karakterler biraz geri planda kalmış, tüm yükü sırtlanan drak da meseleye yetişemiyor gibi.

ama beni rahatsız eden ilk 2 filmde şıp diye çevirilen zink'in bu defa zink diye kullanılması. hatta ufak kurt yavru oğlana şıpşıpcım diyordu. gayet tatlı bir şekilde çevirmişsiniz tutup son filmde zink diye kullanılması kulağıma battı.
  • macerana bölümü çok güldürdü beni. komik ve güzel bir animasyon. hoşuma gitti üç serisi de.
  • serinin en zayıf filmi. basbaya ilk iki filmin ekmeğini her türlü yeriz diye çekmişler ama hiç olmamış. üzdü.
  • atlantis ve van helsing efsanelerine yazık eden film. lakin macarena gülümsetti. yine de onun hatrına bile puanlamaya değmez.
  • hareketli muzikleriyle hotel transylvania 1 ve hotel transylvania 2'nin bir adim onune gecen cok eglenceli animasyon filmi.

filmdeki bazi sarkilar icin
    1. i see love
    2. tiesto - seavolution
    3. tiesto - tear it down
    4. tiesto wave rider
    5. los del rio macarena
  • filmi tam 4'e bölerek izledim. bir türlü bitmedi.
    ilk iki bölümü izlediğim keyfi alamadım. ama 4. cekildiği vakit tabii ki kacırmadan onu da izleyeceğim. büyük ihtimalle de 4. filmde erica ve drakulanın düğününü izleyeceğiz.
  • ilkinin mükemmelliği ve hala bende olan hatırı sebebiyle 3.'sü her ne kadar kötü ve katlanamayacağım klişeleri olan bir film olsa da 4.'sünü izleyeceğim film serisi. 2.film gene mükemmel olmasa da güzeldi ama 3'ten sonra 4 beni korkutmuyor değil...
  • ericka ve dracula aşkının sikko bir salaklık saçmalık olduğunu düşündüğüm film. aynı şeyi mavis ve jonathan için de düşünüyorum da onlarınki ilk zing. dracula ise hani hayatında sadece bir defa aşık olabilirdi? martha varken ericka varoşuna mi kaldı? keşke martha reis bir yerlerden fırlasa idi
  • sony animation'dan çıkan bir film.
    sinemada ben hariç herkes çocuktu yetişkin olarak sadece ben vardım ve sanırım filmin tadına tam olarak ben varabildim.
    90lı yıllarda çocuk olan tayfanın anlayacağı göndermeler, farklı filmlere göndermeler, kelime oyunları falan derken bildiğiniz yetişkin animasyonu olmuş.
    çok beğendim, hele de sonu ayrı bir güzeldi.
    puanım 8/10.
hesabın var mı? giriş yap