şükela:  tümü | bugün
  • amerikada hotel rezervasyonları için kullanılabilecek son derece faydalı site. siteden online rezervasyon yapma imkanınız ve seçiminize göre bedava yemek kuponları ya da ekstra indirimler ayarlamanız mümkün. otelleri kategorilere ayırıp farklı bütçeler için ekonomik seçenekler sunması ve promosyonel indirimler sitenin artı noktaları. denedik, memnun kaldık*,tavsiye ederiz.
  • 2005 yilinda expedia inc. bunyesine katilmis online seyahat acentasi.
  • (bkz: bookinhotel)
  • 30 ocak 2011'e kadar rezervasyonlarda %10 indirim sağlayan kupon kodu olan site.
    hayrını görünüz: 139274

booking com'dan bazen ucuz kampanyalar yapabiliyorlar, referans almak şart.
  • (bkz: hotelium.com)
  • kimi zaman inanılmaz indirimler yapabiliyorlar. bu sayede aksi takdirde hayatta kalamayacağım bir otelde business odayı neredeyse yarı fiyatına tutabildim. arada takip etmek lazım.
  • hotels.com adresinden edinilebilecek bir ipad&iphone uygulamasıyla hizmettedir.
  • 5-9 kasim 2014 tarihleri arasinda kazan rusya seyahatimde kendileri ile rezervasyon yaptigim icin beni surunduren web sitesi. otele gittigimde otelin dolu oldugu, 4 gece yerine sadece 1 gece kalabilecegim soylendiginde, yardim talebim dikkate alinmamis ve kapi kapi dolasip otel aramama neden olmustur. booking.com varken yanindan gecilmemeli ve uzak durulmalidir.
  • hotels.com rewards programı adı altında, konakladiğiniz her 10 gece için ücretsiz 1 gece hediye veren sitedir. hediye verilen geceyi hiç bir şart, zart, zurt olmadan çoğu otelde kullanabiliyorsunuz. bunun haricinde bu siteden rezervasyon yapılması tavsiye edilmez. herhangi bir sorun çıktığında muhattap bulamıyorsunız. şikayet maili gönderdiğinizde, 10 gün sonra 'kusura bakmayın her zamanki gibi yoğunluktan geri dönüş yapamadık kendinize iyi bakın' şeklinde taşak geçen bir cevap atıyorlar. booking'ten şaşmamak lazım.
  • eğer bir şirkette dış ticaret yahut çeşitli nedenlerle otellerde kalmanızı gerektirecek bir işte çalışıyorsanız rewards programı sayesinde yıllık tatilinizi bedavaya çıkartabileceğiniz bir site.
    daha önce de pek çok sefer söylendiği gibi pek işlevli bir müşteri hizmetlerine sahip olmamasına rağmen, dikkatli davranıldığında pek işiniz düşmüyor onlara.