şükela:  tümü | bugün
  • beşiktaş'ta yeni açılmış acil gidilesi mekan. bakalım reklam filmi gibi güzel miymiş.
  • en sevdiğim konsept olan fastfood /junk food + alcohol konseptini çok güzel oluşturmuş mekan. tatlı patatesleri çok güzel. cidden hoş mekan olmuş ama daha açılalı 3 gün olmasına rağmen bok var gibi kalabalık. akaretlerdeki yeni burgerci, gidiniz.

çoğalsın böyle yerler ya, pizzanın yanında burgerın yanında niye illa kola içelim? bira içeriz. ayrıca bu mekanda kokteyller de var enteresan. limonata niyetine lynchburg lemonade qeyfy.

edit: burası bir hamburgerci, olay o. yoksa git bira tabağı söyle değil olay, güzel hamburger yiyorsun.
  • en son olarak, 3 kisiye, 3 ayri hamburgeri birbirinden berbat bir sekilde servis edebilen bir yer. ayni anda gelen hamburgerlerden biri soguk, biri yanmis, biri ise ekmegi islak sekilde servis edildi.

bundan onceki 2 deneyimimin de kotu olmasindan mutevellit bu entryi girip eksicileri uyarmayi gorev bilirim.

vasat altidir; shake shack gibi fastfood klasmaninda servis yapan bir yere kiyasla dahi kotudur.

o fiyatlara o kotulukteki hamburgerleri yemeyiniz.
  • kötü bir yerdir. servisi kötü, hamburgeri bir o kadar berbat. paranıza yazık, hamburger delisi adamımdır, ikinci bir şansı vermeye gereksinim bile duymadım.
  • beşiktaş akaretlerde bulunan burgerci.

söylediğim mac n cheese burger'i açıkçası beni tatmin etmeyi başardı. ekmeklerini kendileri mi yapıyor ondan emin değilim ama füme kaburga parçaları ile birlikte bence güzel bir kombinasyon olmuş. yanına söylediğimiz patates kızartması da yine fena değildi.

eksik olduğunu düşündüğüm tek yanı eti nasıl pişmiş istediğimizi sormamalarıydı ki bence bir burgerci ya da etin ana yemek olduğu yerler için önemli bir detay.
  • deep turkish web in son videosundan sonra işler çoşacak mı bakalım, alevli bir mekan gibi duruyor videoda.
  • nişantaşı city'sdeki şubesinde pişmiş burger sipariş ettik. az pişmiş gönderdiler. bir ısırıkta fark edildikten sonra garson çağırılarak durum anlatıldı. garson siparişi geri aldı. yenileyeceğini söyledi. sonra ısırılmış az pişmiş burger gitti, ısırılmış pişmiş burger olarak geldi.
    israfa karşı bir insan olarak durumu çok yadırgamasam da, yapılanın halk sağlığına aykırı olduğunu düşünüyorum. mekanda bizden sonra yemek yiyenler, bizim mikroplarımız nedeniyle risk altında.
  • (bkz: great burger maaan)

yilan serdarin pic ettiği mekandır.
  • akaretler şubesinde tatlı patates ve acılı tavuk burger yemenizi şiddetle tavsiye ederim. yerken kendimden geçiyorum. kanatları da çok iyi... ben en iyisi gidip yiyeyim...