1418 entry daha
  • beşinci sezon zayıf mıydı değil miydi bilemeyeceğim ama iki günde sezonu bitirdiğim dizi. kendisini her şekilde izlettiriyor.

-- 5. sezon final spoiler --

tom yates gerçekten o yazdığı kitabı bir yerlere ulaştırmadıysa, saklamadıysa, kısacası o lanet olası kitap önümüzdeki sezon ortaya çıkmazsa onun o baygın suratını izlediğimiz tüm dakikalara yazıklar olsun. hayır, çıksa onu da bir şekilde örtbas ederler ama pure evil bir çiftle yaşıyorsun, neler yapabileceklerini ve seni nasıl harcayabileceklerini öngöremiyor musun?

benzetme yapan yazarlar olmuş ama skyler white'ın orospu olduğunu hiçbir zaman düşünmedim. sıradan bir kadının duygusal çöküntüsünü, açmazlarını izlemiştik. ama sen claire underwood... sırf postürüne olan hayranlığımdan dolayı susuyorum. donald blythe zaten hislerimize tercüman olmuştu:

"you know what i just realized? your initials. they're missing an 'n' and a 't.'*

mark usher, claire'e başkan yardımcılığını istediğini ima etti ve hatta tehdit etti. usher ve davis'e ısınamadım, olaya hemen müdahil oldu sinsiler.

anlamadığım, kaçırdığım noktalar oldu. batan gemideki amerikanın olayı neydi? sırf kaçak çalışıyor diye mi ölmesine izin verdiler, yoksa ruslara çalışıyor diye mi? aidan macallan neden kaçırıldı? petrov ne istedi karşılığında? öldürüldü mü intihar mı etti? romero'nun olayını ise hiç anlamadım. frank onu neyle tehdit etti de canlı yayında geri vites yaptı?

edit: mesaj atıp açıklayan yazarlara teşekkürler.
728 entry daha
hesabın var mı? giriş yap